Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek soká jött a baba, volt...

Akinek soká jött a baba, volt hogy megjelent a második csík de aztán még is megjött, vagy hónapokig még csak a csík sem jelent meg?

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még mindig küzdök h terhes legyek,egy csomoszor volt halvány pozi tesztem.Aztán kiderült h a férjemnek nem lehet természetes uton gyermeke.De a teszt halvány pozi volt.Hát furcsa mindenesetre...
2013. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt pozitív tesztem. Soha életemben nem láttam ilyet, csak interneten. Halvány csíkocska volt a kontroll mellett, de csak száradási csík vagy szellemcsík volt, sosem igazi, színes, jól kivehető. Ha valaki nagyon akar babát, hajlamos odaképzelni dolgokat. De nem, téves pozitívam sosem volt.
2013. jan. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekünk az első hónapban összejött a halvány, de pozitív teszt, de utána elment és azóta nem jön össze.
2013. febr. 13. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!