Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én a nem várt elött 2 nappal...

Én a nem várt elött 2 nappal teszteltem. Pozitiv lett. Még 2 tesztet csinaltam azok is pozitiv. Aztán a nem várt után 3 nappal SAJNOS megjott a menszim. Lehetséges, hogy azért babás vagyok? Volt már ilyen helyzetben valaki?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez is az is. Mindenképpen elmehetnél orvoshoz hogy megtudd mi van veled. Nem akarlak megijeszteni de lehet hogy terhes voltál és végul elvesztetted és a hcg szint miatt még mutat a teszt vagy van hogy a cisztát is kimutatja a teszt. 3 pozitív teszt mellett valaminek lennie kell. Remélem baba de akkor viszont a menzeszednek nem kellene meglenni. Bár vannak kivételek és persze a kivétel az erosíti a szabályt :o). Kívánom hogy minden jól alakuljon!
2009. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet hogy ott maradt a baba, de lehet hogy elvetéltél. Normális volt a vérzés? Érdemes lenne elmenni egy nőgyógyászhoz, hogy nézzen meg. Mi innen nem tudunk mit mondani.
2009. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon-nagyon ritka az a ciszta, ami hcg-t termel. A legtöbb nem termel hcg-t, ergo a terhesteszt nem mutatja ki.


Vagy babád volt, vagy talán még mindig babád van, bár erre kicsi az esély, sajnos.

2009. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.Nagyon görcsölök.Amugy a verzes normlális mint maskor.Csinaltam most tesztet es negativ.Nagyon szomoru vagyok.Mindenkepp elmegyek dokihoz.Biztos elment a baba.
2009. szept. 3. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.
2009. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:(
2009. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon görcsölsz, akkor valószínűleg nem maradt meg a baba. Nagyon sajnálom. Én ezért nemtesztelek már ilyan korán. Amit nem tud az emer, az nem fáj...
2009. szept. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!