Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mégis mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem önmagam... valószínűleg beleszerettem az egyik ismerősömbe... ezzel még nem is lenne baj, csakhogy a srác az egyik jó barátom bátyja... és igazából nem ismerem, de... most mégis mit kéne csinálnom? ha sikerülne is összejönnöm a sráccal (ami elég valószínűtlen, mivel idősebb nálam, igaz, nem sokkal, de akkor is ) és utána szakítanánk, d elehet, hogy még közben is, gondolom megromlana a kapcsoltamo a barátommal, mivel ő eddig sem nézte túl jó szemmel a tesója kapcsolatait... help.
2011. dec. 31. 18:01
 1/7 BlackSword ***** válasza:
Próba cseresznye... Ne attól félj, hogy mit vesztesz, hanem azon gondolkozz mit nyerhetsz...
2011. dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hmm, ezzel csak az a gond, hogy ő nem tudja, hogy szeretem,,, nem igazán szoktunk beszélgetni,,, meg olyan kislányként kezel
2011. dec. 31. 18:06
 3/7 BlackSword ***** válasza:
Aha... Akkor itt az ideje, hogy megváltozzon ez... Eleve bukta, ha így állsz hozzá...
2011. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tapasztalatlan vagyok az ilyen dolgokban. mégis mit kéne tennem?
2011. dec. 31. 18:21
 5/7 BlackSword ***** válasza:
közeledni hozzá... Most úgy is itt a buli ideje... Könnyebb is, csak keresd a társaságát...
2011. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :))
2011. dec. 31. 18:30
 7/7 BlackSword ***** válasza:
Szívesen...
2011. dec. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!