Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban mekkora az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mekkora az a korkülőnbség ami nem gond?

Figyelt kérdés
A fiu a nagyobb
2012. márc. 18. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0-100 év ezen belül amit jónak látsz.
2012. márc. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
szerintem a 10év az már sok
2012. márc. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
15 vagyok a barátom 23. és tökéletesen kijövünk. de előtte volt 26 is. nem a kor számít. persze normális kereteken belül. én így 26-nál megálltam. hiába helyes...egy 30 éves már túlzás. mondjuk egy olyan 10 év.
2012. márc. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy azonos életszakaszban legyetek. Felnőtt ne járjon kamasszal.
2012. márc. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha törvényes szülőd vagy gyereked lehetne, ott már generációs különbségek szokta előfordulni ez kb 15év


felnőttkorban persze minden más tinédzserkorban/fiatal felnőttkorban inkább +5 -5év maximum, szerintem (16évestől felfelé értem)

2012. márc. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!