Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem barátommal (szűz...

Lefeküdtem barátommal (szűz voltam) azóta 13 napja késik a menszeszem. Utána olvastam lehet az első alkalom miatt késik? Mivel nem jött meg,2 napja nem védekeztünk (többi lent)

Figyelt kérdés
szóval nem védekeztünk...menszeszem január 23-ra vártam. nem jött meg most február 2.án lefeküdtünk. az lenne a kérdésem, hogy mennyi az esélye a terhességnek? 20/L
2013. febr. 4. 15:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyrészt szuper, hogy 20 évesen veszítetted el a szűzességedet, másrészt viszont, ha még nem szeretnétek gyermeket, akkor védekezzetek! Mindig! Nincs pillanat heve!!!! Aztán meg abortusz???? Legyetek felelősségteljesek!
2013. febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos, mindig észnél kell lenni, tudom. Viszont, ha jönne a baba kicsit sem bánnánk, az abortuszt tiszta szívemből elítélem, soha nem lennék képes ilyesmire. A kérdés nem arra irányult, hogy nem szeretném, csak az esélyeket kérdeztem, lehet rosszul fogalmaztam..
2013. febr. 5. 09:27
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha nem jön meg, attól az aktustól számítsd a 14 napot, amikor nem védekeztetek és csinálj tesztet.

Van, hogy a szüzesség elvesztése menstruáció késést okoz. Nálam is ez volt.

De akármi legyen a teszt eredménye, ha addig nem jön meg, irány az orvos.

2013. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!