Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetnék hogy végre...

Mit tehetnék hogy végre sikerüljön? Mennyire számít hogy milyen pózban csináljuk, mit eszek stb?

Figyelt kérdés

Már egy pár éve próbálkozunk a párommal hogy kisbabánk legyen de nem jön össze sehogy sem.

Volt vér cisztám megműtöttek most megint kijött megint műteni fognak ha minden igaz.

De ezt eltekintve még ugyan úgy szeretnénk gyereket.

Minden variáció érdekel akármi is legyen.



2013. febr. 6. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:

A párod is átesett kivizsgálásokon?

Egyébként nem hiszem, hogy számít a póz!

2013. febr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ebben a cipőben vagyok, nagyon vágyunk már babára de nem akar jönni már mi is régóta várjuk!Most kezdtük nemrég a kivizsgálásokat, kidetült hogy túl vastag a méhnyálkahártyám, és az egyik petefészkem nem is dolgozik úgy ahogy kellene!Hát szerintem csak az orvos fog tudni segíteni mert eddig bármit tettem érte nem jött össze természetesen!Remélem hogy egy kis gyógyszeres kúra (még nem tudom mi majd a hormonvérvételekből kiderül mire kapok gyógyszert) segít végre abban hogy nekünk is lehessen babánk! Már nem tudok türelmes lenni nagyon elkeserít hogy nem sikerül!Egyre jobban... sok kitartást neked!Edi
2013. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi már több hónapja nem védekeztünk, de csak nem jött a baba. Ekkor kicsit utánaolvasgattam a praktikáknak. Aztán tudatosan a 15. napra "beterveztem" az együttlétet. Egyébként hol 28, hol 31, de olyan is volt hogy 37 napos volt a ciklusom, így vettem egy 30-as átlagot, ezért terveztem a 15. napra a szexet. Szerencsére ez a 15.nap egy szombati napra esett. Azt is olvastam, mikor kutakodtam, hogy akiknek nem jön összefelé a baba, érdemes kicsit változtatni a szokásaikon. Pl póz vagy időpont tekintetében. Mivel mi szinte mindig este szeretkeztünk, most direkt délben akartam. Így is volt, 13 órakor megtörtént a dolog, majd 15 percig fekve maradtam (ezt is olvastam), és gyertyaállásban pózoltam addig. Aztán rá 3 hétre pozit teszteltem.
2013. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát elvileg igen volt vizsgálaton és rendben van.
2013. febr. 6. 10:37
 5/10 A kérdező kommentje:

3: Hát akkor ezt mindenféleképp kipróbáljuk és örülök hogy neked össze jött.

2: sok sikert kívánok neked de én is voltam már mindenféle kivizsgáláson de hiába.

2013. febr. 6. 10:40
 6/10 anonim ***** válasza:
A vérvételen rendben volt minden? Nem volt valamelyik értéked túl alacsony vagy magas? Esetleg ultrahangon sem volt semmi olyan kimutatható? Vagy neked is minden rendben van?! A párod akkor rendben van!Az nagyon jó! Olyan pici elváltozás is okozhat gondot!Én már alig várom hogy meglegyen a vérvétel lelet!Abból biztos kiderül mi a baj velem az orvosok ösztrogén túlsúlyra gyanakszanak! Azt mondják azért lehet vastag a mnyhártya!Remélem mindanyiunknak sikerül minél előbb már olyan boldogok lennénk!!
2013. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Minden rendben van csak ugye ez a ciszta a nem okés.Szóval lehet ez miatt van de amikor megműtöttek és utána már ugye nem volt és akkor sem jött össze.
2013. febr. 6. 10:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a trükkök, praktikák annyira kényszeresek. Csak gondolj bele abba a szituációba, hogy szeretkezés után a férjed fekszik melletted, te pedig percekig gyertyaállásban állsz... Olyan illúzióromboló, görcsös, erőltetett dolgok ezek. Szerintem nem kell annyira izgulni, koncentrálni arra, hogy márpedig én most teherbe szeretnék esni. Sokkal jobban fog esni, amikor majd egyszer váratlanul kiderül:) Sok szerencsét kívánok!
2013. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Értem remélem mielőbb rendben leszel! Sok sikert!
2013. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 frászkarikaborsó ***** válasza:

Azt hogy minden rendben van, ki mondta? nőgyógyász van endokrinológus? A nőgyógyászok sokszor csak azt nézik nincs-e csillagozott érték a papíron, pedig nem csak az számít, hanem az egymáshoz viszonyított arányok is. Endokrinológus látta a hormon értékeidet? Ha esetleg idemásolod, megnézem hogy látok-e benne valamit ami szerintem nem stimmel, bár endokrinológus nem vagyok, évekig kezeltek hormonproblémákkal és viszonylag tudom hogy milyen a jó és milyen a nem jó...

Azt is írd meg hogy a vérvétel hanyadik ciklusnapon készült (első ciklusnap amikor elkezdesz menstruálni), és hány napos volt az a ciklusod.

2013. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!