Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért halványodik az ovulációs...

Miért halványodik az ovulációs teszt a félidőhöz közeledve?

Figyelt kérdés

Eddig nem használtam még, de az utóbbi 3 hónapban 26 napos ciklusaim voltak, így úgy gondolom a 12 körül van a peteérés. A 9.-től kezdtem használni, és már a 11.-en vagyok, folyamatosan halványul, az elő teszt volt a legerősebb, ha lehet ezt így mondani, mivel az is halvány volt, csak a többihez képest erősebb. Pedig még derékszurkálásom is van, amiből arra következtethettem, hogy ma van az ovuláció

Vagy ennek így kell lennie és hirtelen lesz pozitív? Tapasztalatok?



2013. febr. 6. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
hát amíg a teszt csík halványabb, addig valóban negatív. mi a helyzet a 11. nap után?
2013. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az majd holnap kiderül. Érzem a szurkálást, ami ilyenkor szokott lenni, de a teszt d.u. 2-kor nem mutatott semmit..remélem holnap lesz már valami. Esetleg lehetett már ovulációm?
2013. febr. 6. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
megeshet,hogy nálad korábban van peteérés,és nem a szokványos félidőben! Én annak idején a menzeszem után estem teherbe rögtön!:-)
2013. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ma ugyanígy volt...tegnap még örömködtem, hogy 2 csík van, bár halványabb volt mint a tesztcsík, de mondom, akkor haladunk előre, erre ma meg semmi nem jelent meg.. pedig a táblázat szerint holnap kéne egyre jobban emelkednie... ciklus 10 napján kezdtem el a tesztelést, mondván, hogy így tutira megyünk, de valszeg nálam is mensi után volt ovuláció:(
2015. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!