Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abban az esetben, ha elhal a...

Abban az esetben, ha elhal a magzat a terhességi teszt halványodik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Pénteken voltam ultrahangon, ahol csak petezsákot találtak, nem volt szikhólyag és szívműködés sem. Azt mondták, hogy lehet elhalt, pénteken kell visszamennem, addig megőrülök. Gondoltam csinálok a héten tesztet, ha gyengül a csík, akkor belenyugszom, ha nem akkor meg péntekig nyugodt leszek. Működhet?
2011. szept. 11. 11:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Amíg ott van bent, addig nem fog csökkenni a hcg szintje, sőt még utána is kell egy kis idő, amíg lecsökken.
2011. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire gyorsan nem esik le a hcg szint.Sajnos ez nem fog működni.Amúgy mennyi idősen voltál a dokinál?Nem lehet rá semmi esély, hogy mégis van baba?
2011. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2011. szept. 11. 12:57
 4/20 A kérdező kommentje:
Szóval ez a másik kérdésem, az itt kapott válaszokból, meg ahogy utána néztem a neten, nekem elég biztosnak tűnik, hogy nincs baba.
2011. szept. 11. 12:59
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

PA,


Nekem egyáltalán nem volt olyan vastag a második csík. tiszta ideg voltam 2 hétig. ott volt, erős volt, de csak hajszál vékonyan. Tudtam már,hogy baj van. nemvárt után 1-1,5 héttel is vékonyka volt a csík. férjem mondta,nem csinálhatok több tesztet,mert belehülyülök. elmentem dokihoz, amikor 6 hetes és 4 napos voltam. direkt húztam,halogattam az orvoshoz menést,mert akartam egyből látni a szívhangot! nem láttam.... ez egy hétfői napon volt. azt mondta a dokim, pénteken menjek vissza teli hólyaggal. sajnos már pénteken nem kellett visszamennem,mert szerdán elvetéltem amit műtéttel fejeztek be.

nem akarlak riogatni,csak leírtam a tapasztalataimat! Remélem Te szerencsés leszel!!!! majd írd meg mi lett Veled!!!!

Drukkolok!! és Kitartás!!!

2011. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én utojára szerdán teszteltem, pont azért, mert én is jártam már úgy, hogy nem erősödött hanem halványodott a csík, aztán 8 nap késéssel meg is jött. Szerdán nekem full erős volt, az előző hetiekhez képest sokat erősödött! Gondoltam, ha régen gyengült a csík, amikor elhalt a baba, akkor most is lehet ez.
2011. szept. 11. 16:58
 7/20 A kérdező kommentje:
Ja, nem is szerdán, kedden teszteltem.
2011. szept. 11. 16:59
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Pa,


ha sokat erősödött szerintem megnyugodhatsz!!!!!!!!!

De kíváncsian várom mi lesz az orvosnál! kérlek írj majd!!!

2011. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elszomorítani, de barátnőmnek mind az 5 vetélésekor így jelezte a teszt. :(

De kitartás, ne add fel.

2011. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Most csináltam tesztet, nem bírtam ki. Ugyanolyan erős, mint múlt héten. Talán ez nem jelent rosszat, vagy talán jót jelent! Legalábbis remélem!
2011. szept. 12. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!