Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, hogy van ez vajon?...

Lányok, hogy van ez vajon? Most akkor + v nem?

Figyelt kérdés
Vasárnapra nem várom.Csináltam több Medi lab tesztet,s mindegyik halvány +.De azt hallottam nem megbízható.Ezt értem,de akkor mindegyik Medi Lab hibás?
2009. szept. 4. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem biztos,én is Medi Lab-bal teszteltem pozit.Hogy megnyugodj,csinálj egy másfajta tesztet is.Nyugii:-)) 24 hetes km
2009. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Csináltam 2 Céear Bluet.Az egyik nagyon halovávyan +,de nem merném állítani a másik -.:(
2009. szept. 4. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg nyugi, teljesen felesleges ipari mennyiségben tesztelni a nem várt előtt napokkal. A következő teszttel várd meg legalább a nem várt napját.
2009. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp csinálj még egy másfajta tesztet.Drukkolok!!!
2009. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Én azt hallottam nincs téves pozitív teszt!!!!Hisz akkor mutatja ki ha terheshormon van a szervezetedbe ez meg csak akkor lehetséges ha babás vagy!

Sok sikert nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem Gabriell tesztem volt és működött, a nemvárt előtt 2 nappal kimutatta a terhességet. Esetleg tényleg várj még 1-2 napot, ezalatt megnőhet a Hcg hormon szintje és erősebb lesz a csík is!

2009. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ne medi lab tesztet csinálj, engem 2x vert át. Mind2x pozi lett,és nem vagyok babás:-(((

Jobban jársz ha orvostól kérsz laborba vizsgálatot az a biztos, és még ingyen is van!

2009. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és sok sikert, drukkolok! 21:43 as voltam:-))
2009. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De bizony ki tudja mutatni a mens. előtt is. Szerintem sincs rossz pozitív teszt, ráadásul te már a nagy számok törvényének is megadtad, a felhasznált mennyiséggel.:)

Drukkolok, még írj eredményt!

2009. szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is vasárnapra nem várom!

Medi-lab tesztet csináltam ma reggel és olyan halvány 2. vonalam van,hogy szerintem az szellemcsík!:((((

2009. szept. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!