Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukám lehetséges hogy...

Anyukám lehetséges hogy terhes. De nem tudom pontosan. Hogy tudnám észrevenni? Mik a jelek? ( amugy anyukám 41 éves, szerintem még lehet gyermeke)

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha menstruál és van szexuális kapcsolata valakibel, akkor elképzelhető. A jelek: reggeli rosszullét, fáradékonyság, később kerekedő poci.

Szerintem jobb lenne mindenkinek ha megkérdeznéd, ha ennyire korai szakaszban érdekel, de szerintem be fog avatni:)

2013. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
pipa mindenre
2013. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%

Ha elkezdi nézegetni az utónévkönyvet, akkor terhes.


Amúgy igen, ha szexel, és van méhe, lehet még gyereke. Sokan ilyen idősek szülik az első gyereküket.


Ha meg annyira kíváncsi vagy, kérdezd meg.

2013. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle!
2013. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy Édesanyád várandós? Tapasztaltál erre utaló jeleket? Egyébként ahogyan az előttem levők is írták, ha úgy látod, hogy szédül, hányingere van (esetleg hány is) sokat eszik, kívánós és aluszékony, akkor lehetséges, hogy várandós, de semmiféleképpen sem biztos! Ugyanis némely tünetek az előbbiek közül, akár egy betegség (vírusfertőzés) jelei is lehetnek.

Szerintem is az a legegyszerűbb és legtisztább ha megkérdezed tőle. Hidd el, nem fog megharagudni. :)

2013. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg? Az a legegyszerűbb. Vannak jelek, reggeli rosszullét, stb., amiket már írtak is, de nem mindenkinél. Van, akinek még vérzése is van havonta, bár ez számodra nem látható jel, hogy elmaradt-e a menstruációja. Én például egyszer sem émelyegtem, nem hánytam, nem voltak falási rohamaim, ugyanúgy éltem terhességem alatt, mint előtte, a hasam is csak a 6. hónap környékén kezdett nőni. Szóval nem általános, hogy már az első hónapban meglátszik egy nőn, ha terhes.
2013. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak a változókorba lépett. Az én anyukám is ilyen idősen már abba volt.
2013. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Milyen szempontból érdekel? Már úgy értem, hogy örülnél neki, segíteni akarsz neki, ha így van...? Szerintem, ha valóban várandós, és meg is akarja tartani a babát, az elsők között fog téged beavatni ebbe a "titokba":) Rákérdezni szerintem nem érdemes,kicsit fura is lenne, ha te vonnád kérdőre emiatt.
2013. febr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

- Anya! Már megint terhes vagy?

- Mi az hogy megint hát mikor voltam?

- Hát velem!

2013. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát kb így festene...:-))
2013. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!