Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor mi van? Ebből lehet...

Ilyenkor mi van? Ebből lehet baj? Le tud járni a tabletta szavatossági ideje?

Figyelt kérdés
Abba hagytam egy időre a tabletta szedését, aztán újra elkezdtem szedni mert még maradt 1 levél de 2 hónapja lejárt a szav ideje. Voltam valakivel azóta.
2013. febr. 6. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy le tud jarni. Mondjuk a biztonsagi rahagyas miatt szinte biztos, hog ugyanugy vedett, mint elotte.
2013. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 hónapja járt le
2013. febr. 6. 21:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Most akkor kevésbé véd?
2013. febr. 6. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy véd.
2013. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy lejárt a szavatossága, kb. annyit jelent, hogy nem 99%-ban véd hanem 98.89%-ban.

Alig csökken a hatóanyag tartalom ennyi idő alatt, teljesen észrevehetetlen. Ha rendesen bevetted nincs miért aggódnod.

Én évekig szedtem hosszabb ideje lejárt fogamzásgátlót és soha nem lett baj, mikor pedig szerettem volna teherbe esni 4 hónap alatt sikerült.

2013. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!