Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 19-én kellett volna...

Január 19-én kellett volna megjönnie, de nem jött, teszt negatív, ma mikor pisilek halványbarna van a papíron. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy valami hormonális gond!
2013. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék orvoshoz!
2013. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam,uh-on semmit nem láttak. Kaptam egy gyógyszert, ami meghozza a vérzést, de még nem vettem be belőle. Csak holnap kezdem. Az uh-os nő azt mondta, hogy nyoma sincs vérzésnek, ezért nem értem akkor ez mi?
2013. febr. 7. 15:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát azért valami bővebbet mondhatott volna. Például,hogy lát-e peteérést stb.

Tesóm felesége így járt most, hogy nem jött meg, tesztelt szegénykém összevissza, aztán kb. 50 napra elkezdett barázni. elment dokihoz és kiderült,hogy gond van! Most folynak a kivizsgálások!

2013. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit, csak , hogy nagy uterus és nem lát semmit.
2013. febr. 7. 16:04
 6/9 A kérdező kommentje:
És nagyon enyhe görcsöm van, nem olyan, mint menszeszkor, nem is fogható ahhoz.
2013. febr. 7. 16:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Babát terveztek?? Nekem most egy hete késik, Tegnap voltam dokinál, a tesztem negatív, nincs baba. Viszont, Én a helyedben nem venném be a bogyót (ha babát szeretnétek), Nekem az orvos azt mondta, hogy nem ad gyógyszert hogy megjöjjön, mert ezek magas hormontartalmúak, és ha beszedem nem csak elveszek egy lehetőséget attól, hogy esetleg sikerüljön a baba, lehet hogy majd csak ezután lesz peteérésem, plusz még jobban megkavarnám, az eddig is jelenlévő hormonzavart. De Te tudod..
2013. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy dilemma ez, mert 2éve próbálkozunk és jövő héten mennék laparra, azért adták a gyógyszert is, hogy meghozza akkorra, de most én se tudom mi legyen.
2013. febr. 7. 16:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Szurkolok Neked!
2013. febr. 7. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!