Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek tévedhet a teszt?

Papajácsja kérdése:

Szerintetek tévedhet a teszt?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy babát tervezünk és 1.-én kellett volna megjönnie de nem jött meg ma csináltam 1 tesztet ami negatív lett.... lehet hogy téved a teszt, mert nem nagyon szokott késni max 1-2 napot...
2013. febr. 7. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Hétfőn tesztelj újra, ha addig nem jön meg. Ha az is negatív, keress fel egy nőgyógyászt, lehet hogy csak hormonprobléma.
2013. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják, téves negatív van, téves pozitív nincs.
2013. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az x-epil csak egy héttel a menstruáció elmaradása után mutatta ki a terhességemet. A jobbak már a 28. napon.
2013. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van hogy később mutatja csak ki. Szerintem tesztelj kétnaponta, ha nem bírod ki. De ha negatív és nem is jön meg, hét közepe felé menj el dokihoz. Remélem pozitív lesz!

Írd majd meg!

2013. febr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat, x-epil tesztet csináltam.... Illetve mivel 2db-os az egyiket csináltam meg..... Ha addig nem jön meg akkor vasárnap megcsinálom a másikat.
2013. febr. 8. 18:14
 6/7 A kérdező kommentje:
juhhú!!! ma reggel nem túl erős de jól kivehetően pozitív lett a tesztem :)
2013. febr. 11. 13:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! :)
2013. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!