Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ez? Aggódom.

Normális ez? Aggódom.

Figyelt kérdés

Még szűk két hetem van a mensiig, de ma hajnalban arra ébredtem, hogy rettenetesen fáj a bal oldali petefészkemnél (mint amikor megvan). Aztán az egész begörcsölt+ derékfájdalom. Mitől lehet? Állítólag jó időben voltunk együtt.

Még fájdalomcsillapító is kellett, mert ki sem tudtam kelni az ágyból...


2009. szept. 5. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
cisztád nem lehet?
2009. szept. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem pé-d volt!nekem pé-nél szokott iszonyatosan fájni a petefészkem,és a derekam!
2009. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ennyire intenzív még soha sem volt :(

Peteérésem előtt két nappal voltunk együtt.

Neked is ilyen mensi szerűen szokott fájni?

Szegény :(

2009. szept. 5. 11:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább ciszta szerintem is
2009. szept. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon intenzíven szokott fájni olyan menszi szerűen!és soha nem volt még cisztám!tehát ne gondolj a legrosszabbra hiába mások ezt írják!biztos ők még nem érezték ezt pé-nél!tehát nyugi!de ha mégis félsz akkor nézesd meg magad orvossal,csináltass egy uh-ot és az kimutatja ha cisztád van!
2009. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet a pé-d! Nekem is igy szok lenni, derékfájás és mintha megakarna jönni.
2009. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is pé-kor volt ilyen, és biztosan nem cisztám van, mert a doki uh-n követte a peteérésem, és biztosan mondta volna. Szerintem is péd volt.
2009. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!