Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vitamint? Milyet...

Terhes vitamint? Milyet szedjek? Gravida, Elevit mit javasoltok? Jó rossz tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Femibion 800 a 12. hetig, utana Femibion 400, ha tovabb is szedni szeretned:)

Legkorszerubb terhessegi magzatvedo vitamin:)

Nem volt tole se hanyingerem, se emelyges, se fokozott etvagy, nem hiztam tole es a babam mindent megkapott mire szuksege volt:)

26 hetes kismami

2012. szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szinte mindegy. Én az első gyerekemnél Gravidát vettem, a doki ezt mondta és akkor még nem is tudtam, hogy van más is. Semmi bajom nem lett tőle. Azóta persze már tudom, hogy rengeteg terhesvitamin van. Én most ismét Gravidát szedek. Nekem bevált, ráadásul magyar termék, magyar nőkre kifejlesztve. Az Elevitet annyira reklámozzák orrba-szájba, hogy nekem emiatt alapból nem lett szimpi. :) Az árukban is biztos van különbség. Egyébként meg van aki az egyiktől volt rosszul, van aki a másiktól. Ameddig nem kezded el szedni, úgysem tudod meg, hogy nem vagy-e valamelyik összetevőjére érzékeny, hiába másik 1000 nőnek semmi baja. :)
2012. szept. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

és érdemes már a tervezésnél is szedni?


köszi a válaszokat!

2012. szept. 16. 17:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Érdemes,igen. Én a Gravidát javaslom,mert részben magyar /Béres/,és nekem ez volt a legjobb,ugyanis az Elevittől ingerlékeny voltam,abba is hagytam.
2012. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én garvidát szedek, de már hánytam tőle egyszer. a doki hál istennek csak kétnaponta javasolja, hát úgy oldottam meg h napi felet veszek be. így nincs hányingerem tőle. de van akit nem hányat!
2012. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a doktornő a Matruelle-t javasolta, abban elvileg minden benne van, ami kell!

23 hkm

2012. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mindegyikben benne van minden ami kell
2012. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért szörnyű, hogy egy terhesvitamin mit ki nem válthat :S Ingerlékenység, hányás.. pedig ez vitamin, ami elvileg csupa jó..
2012. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Femibion.

Elsőnél Elevitet szedtem,másodiknál gravidát,de ennek a legkevésbé érezhető bármilyen mellékhatása.(hányinger,megnövekedett éhségérzet stb

Én a 12.hétig szedtem és fogantatás előtt is 2hónapig,most már csak 3naponta veszem be.

16hkm

2012. szept. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nazsa válasza:
Femibion! Nekem az vált be! :)
2012. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!