Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csak kb egy hét múlva...

Ha csak kb egy hét múlva derül ki, hogy sikerült-e a baba, attól még adhatok ma vért?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is rendszeresen szoktam adni vért. Jó dolog, mindenképp támogatom én is. A véradás előtt egy orvos megnézi a papírokat és kérdezni is lehet tőle. A helyedben ott feltenném ezt a kérdést. Mivel orvos, sokkal biztosabb választ fog tudni adni erre a kérdésedre, és azért is van ott, hogy semmi baj ne legyen. Én személy szerint nem hiszem, hogy gond lenne, ha most vért adsz, hisz ilyen korán (aki nem tervezi) nem is tudja, hogy babát vár. Nem hiszem, hogy gond lesz vele. Majd írd meg mit mondott, engem is nagyon érdekel! Sok -sok szerencsét a picihez!
2009. szept. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is adtam vért, amikor még nem tudtam, hogy babát várok. Azért nem ajánlják, mert esetleg könnyebben rosszul leszel, de szerintem ilyen kicsinél még nincs jelentősége. Én se lettem rosszul.


Nyugodtan menj el.

2009. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Végül is adtam. Lehet, felelőtlenség, de utólag kérdeztem meg. (Bár az én esetemben max sejtekről van szó.)


Azt mondták a szakemberek, hogy babaváró nő nem adhat vért, vetélést okozhat. :(

2009. szept. 5. 22:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel az erővel minden nőt külön meg kéne vizsgálni véradás előtt, mert bármikor lehet valaki terhes, akkor is, ha nem számít rá.


Nyugi! :)

2009. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!