Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alacsony progeszteron szintnek...

Alacsony progeszteron szintnek nálatok mik voltak a tünetei? A doki mit írt fel rá és mennyi időre rá sikerült teherbe esnetek?

Figyelt kérdés
Nálam 3 napig tartó barnázás előzte meg a mostani nemvártamat, hónapok óta nem tudok teherbe esni, pedig időzítünk, ovu tesztet is csinálok az elevitet pedig szeptember óta szedem. A dokimhoz majd csak a hét végén fogok tudni elmenni, addig is olvasgatok erről. Nem vagyok orvos, de a tünetek közül sok megvan nekem is és több hónapja vagyok úgy, hogy rosszul érzem magam a bőrömben...persze bebeszélni sem akarom, de nem gondoltam volna, hogy ilyesmi bajom is lehet...szóval kíváncsi vagyok nektek milyen tüneteitek voltak, és mennyi idő után tudtatok teherbe esni miután gyógyszert kaptatok erre problémára? Előző terhességemnél haematómám volt, arra kaptam duphastont. Várom válaszaitokat!
2013. febr. 10. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el endokrinológushoz!
2013. febr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
A nőgyógyászom azt mondta menjek haza, nem tud vele mit kezdeni, majd ha gyereket akarok akkor hormonkezelés. Nekem ez a válasz nem tetszett, így endokrinológushoz fordultam aki megállapította hogy milyen anyagcsere eltérés okozza a hormonproblémát, és azt kezdtük el kezelni. 1 évbe telt mire normálisan rendbejöttek az értékeim, akkor kezdtünk el próbálkozni a babával és negyedszerre sikerült. Szerintem ha a nőgyógyászomra hallgatok akkor még most is ott állnánk hogy tömi belém a hormonokat és persze nem sikerül a baba.. Szóval szerintem is menj endokrinológushoz.
2013. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Vérvétellel meg lehet nézni a progeszteron szintedet is , csak egy beutaló kell hozzá.

Írtad,hogy szeptember óta szeded az elevitet,csak annyit szeretnék erről tanácsolni neked,hogy hosszú ideig nem ajánlatos szedni,mert olyan zsírban oldódó vitaminok is vannak benne (E,A pl.) amiket túl lehet adagolni..(a vízben oldódókat simán kipisiled,de ezeket nem,az e vitamin ugy meg vastagíthatja a méhnyálkádat,hogy ha túl vastag,kaparás is lehet belőle)a terhes vitaminokban pedig annyi vitamin van,ami akkor kell,ha pótolnod kell a vitaminokat a szervezetedbe,amiket a baba miatt kell ugyebár pótolni.Tehát több van benne ezekből a vitaminokból,az orvosom szerint lehet abból baj is ha túl sokat szedsz belőle.inkább szedd ritkábban.

2013. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én mindig a 20. napon pecsételtem kicsit, és pecséttel indult a mensim is. Én Women's Creamot kaptam, illetve ha esélyes a hónap (gyógyszerrel kell stimulálni a tüszőérést és azt nem lehet nálam folyamatosan) akkor a ciklus 2. felében kapok Utrogestant is, hogy ha megfogan a baba, akkor be is tudjon ágyazódni.

De a hormonvizsgálat az első, amit vagy beutalóval oldasz meg, vagy elmész maszekhoz, ott leveszik a vért, és egy hét múlva megvan az eredmény.

Ja, és endokrinológus nőgyógyászhoz menj.

2013. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!