Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn megyek a nőgyógyászhoz...

Hétfőn megyek a nőgyógyászhoz bejelentkezni petefészek drilling műtétre! (PCO). KINEK MENNYIT KELLETT VÁRNIA A MŰTÉTRE?

Figyelt kérdés
MIKOR KAPOK LEGHAMARABB IDŐPONTOT?????
2013. febr. 10. 21:40
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hol csinálatatod? Budapesten? Nekem 2007-ben csinálták egy megyei kórházban, két és fél hónapot kellett várnom.
2013. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
Miért akarsz ilyen műtétet- A 3as kezelés 1 éve alatt semmilyen változást nem eredményezett?
2013. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
3 as kezelést 3 hónapja csinálom....és a clostitol sincs peteérésem!!:( ezért kell a műtét,...és másfél év probálkozás után már szeretném ha végre berepülne a kis gólya,...jön a tavasz ugyis,remélem nem felejt el engem sem!!
2013. febr. 10. 22:35
 4/58 A kérdező kommentje:
Kedves első kérdező,neked műtét után helyre állt a ciklusod?(peteérés stb?)...baba utána mikor jött össze?
2013. febr. 10. 22:36
 5/58 anonim ***** válasza:
Akkor felejtsd el a műtétat. Semmi értelme. A 3as kezelésnek a minimum 3 hónap ami alatt bármi változás érzékelhető, de van akinek 1 év. nekem megcsinálták anno a drillinget semmi értelme nem volt, mert hiába lett pár peteérésem, utána pár hónap múlva ugyan úgy visszacisztádotam. Ha a 3as kezelést tökéletesen betartod szép lassan javulni fogsz. A műtét csökkenti a petefésukeid méretei és semmi értelme. A pcosnek egy elavult kezelési módja.
2013. febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
De ÉN NEM BIROK TOVÁBB MÁR VÁRNI!!! kell a műtét és kész!!! eleget szenvedtem és sirtam már.....sokan irták hogy a műtét után egyből terhesek lettek,lett ciklus,peteérés stb!
2013. febr. 10. 23:00
 7/58 frászkarikaborsó ***** válasza:
jaj, drillinget ne! ez azt jelenti hogy kiveszik a petefészek egy részét.. régen nagy divat volt de manapság sarlatánnak számít aki ilyen műtétet végez.. inkább menj el egy normális orvoshoz, normális kivizsgálásra és meg fogja mondani hogy mit tegyél.. a 3-as kezelés egyébként nekem 1 év alatt hozta helyre a dolgaimat, 3 hónap semmi!
2013. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 frászkarikaborsó ***** válasza:
és sokan írták már azt is hogy drilling után SOHA nem estek teherbe, azért ezt is fontold meg. Ez egy visszafordíthatatlan dolog..
2013. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,nagyon örülök neki!!!


DE: én ugy tudom,hogy a drilling műtétnél a cisztákat veszik ki és kilyukaszgatják a petefészket..de nem veszik ki egy részét..az rég volt nem???


Hogy mi? volt aki ettől lett medddő?az hogy lehet?

Én azt hallottam, hogy a HPV védőoltás is okozhat meddőséget.....én ezt megkaptam...de ebbe nem hiszek:)

2013. febr. 10. 23:08
 10/58 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán segít. Csak azoknak szokott akikelötte már teljesen rendbehozták a 3as kezeléssel a hormonjaikat, csak a ciszták nem szvódtak fel.

Ne akard, csak ártassz vele magadnak. A 3as kezelés segíteni fog.

2013. febr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!