Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn megyek a nőgyógyászhoz...

Hétfőn megyek a nőgyógyászhoz bejelentkezni petefészek drilling műtétre! (PCO). KINEK MENNYIT KELLETT VÁRNIA A MŰTÉTRE?

Figyelt kérdés
MIKOR KAPOK LEGHAMARABB IDŐPONTOT?????
2013. febr. 10. 21:40
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
de azt írtad, hogy clostys hónapban sem volt. Akkor sem jött meg egyáltalán a mensid.
2013. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:
2 szer szedtem clostit..egyszer nyár végén,akkor nem jött meg magától,kaptam utána norolutot...egyszer meg most szedtem!! most megjött ugyan 34 napra,de nem volt PÉ...és hőmérsékleti görbét is vezettem precízen,és nem volt,ovulációs tesztek is negatívak voltak végig!!!
2013. febr. 12. 12:43
 33/58 anonim ***** válasza:

Hat, nyaron ugy meg nem voltal kezelve egyaltalan, ugyhogy arrol ne is beszeljunk, most viszont voltal vv-en es onnan tudod? Vagy az orvos kovette a tuszoerest es repedest es o mondta ez alapjan, hogy nincs? Mert elarulom neked, hogy pco-skent teljes penzkidobas az lh tesztelgetes, mert sokszor tevesen mutathat pozit, mivel az lh csucs megvan, csak epp nem reped meg a tuszo, es ugyanugy mutathat tevesen negat, mivel a felborult hormonok bezavarnak. Meg esetleg azt a hogorbet megneznenk, ha belinkeled. Megirnad kerlek mennyi lett a tsh erteked?

A tesztoszteron miatt nyugi, mert a harmas kezeles ezt is helyrerakja, mivel az agyagcserezavar, meg maga pco miatt emelkedik esetunkben, de a kezeles segit ezen.

2013. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
Jah, annyit meg elmondok, hogy nekem is osszevissza volt a ciklusom egyik naprol a masikra tavaly februartol, 2 havonta jott csak meg. Aztan mikor juliusban kiderult a baj, es elkeztem a kezelest, nekem is elsore pont 34 napra jott meg, ugyan nem homeroztem se akkor se utana soha, es en is azt hittem nem lesz ugyse pém, de a 17-19 ciklunap kozott annyira durva tojcsis nyakom lett, ami a 20. napra tunt el nyomtalanul, raadasul pont 14 napra ra jott meg. Ezen felbuzdulva figyelgettem magam, kovetkezo honapban sokkal hamarabb jott a nyak, a 13. naptol voltam szaraz, es tudtam meg fog jonni 14 nap mulva. Es ugy lett. Es innentol mindig tudtam a nyakbol, es a petefeszek szurkalasokbol. Nalam ugyanis akkortol indult a szurka, amikor megvolt a repedes, es utana mensiig tartott. Ilyen apro dolgokat erdemes figyelgetni. Amugy vegulis nekem 27-29 naposra allt be a ciklusom a 34 napos utan. Nekem vegul a 6. mensim nem jott mar meg.
2013. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:

Szia, a 21-es vagyok. Még annyi jutott eszembe, hogy egy D-vitamin szintet mindenképp nézetned kellene. Általában PCO-ban a béka feneke alatt van. Nálam közel 0 volt, napi 10000 NE-t kaptam. Szerintem ez is sokat segített. Egy pld:


[link]

2013. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
De ha 34. Napra jött meg akkor kb pont 21. napon lehetett csak péd így nem csoda hogy aznap még szinte 0 volt a progid.
2013. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:

[link]



ez a hődiagram!!!!!34 napos.....

2013. febr. 12. 18:17
 38/58 A kérdező kommentje:

szurka volt,de negativ ovuteszt......doki nem követte


AMugy PCOS-oknál jellemző a mellfájdalom? mert néha fáj a mellem,most a bal szétszakad

2013. febr. 12. 18:47
 39/58 anonim ***** válasza:
az lehet a magas prolaktintól. Mondjuk a dokid nem semmi. Closty mellett kötelező uhval követni a ciklust, pláne pcos-nél mert akár komoly ciszták is lehetnek tőle.
2013. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
NEM MAGAS A PROLAKTIN!!!! majdnem hogy alacsony:D
2013. febr. 13. 08:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!