Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn megyek a nőgyógyászhoz...

Hétfőn megyek a nőgyógyászhoz bejelentkezni petefészek drilling műtétre! (PCO). KINEK MENNYIT KELLETT VÁRNIA A MŰTÉTRE?

Figyelt kérdés
MIKOR KAPOK LEGHAMARABB IDŐPONTOT?????
2013. febr. 10. 21:40
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
biztos így lesz.
2013. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:

Gratula, tudom milyen erzes :)

Eloszor a kezeles elso honapjaban nekem is pont 34 napra jott meg, majd legkozelebb 28-ra. Szoval nalam is pont ilyen "drasztikus" volt a javulas, aztan a 6. mensim mar ugye meg se jott. Nalam is igy volt az elejen, hogy mar annak is orultem, hogy tok pontosan kiszaithatoan megjott, es mar attol boldog voltam, hogy javulok, es hogy barmikor johet a golya. Persze mikor utoljara nem jott meg, akkor meg arra gondoltam, hogy mi a fene tortent mar megint, hogy nem akar megjonni, mikot vegre megint normalis a ciklusom, nem szamitottam ra hogy sikerulhet, pedig hat meg is tettunk mindent, es el se hittem a pozi tesztet. Szoval en azt mondom ha egyszer beall az a mensi, es az ember lanya tovabbra is tartja a kezelest, akkor mar legfeljebb a baba miatt nem jon meg idoben, vagyishogy egyaltalan :) Szoval te bizakodobb legyel majd ha ez bekovetkezik, ne ugy mint en :)

Mindenkepp szamolj be a sikerekrol, engem erdekel, en is voltam ebben a cipoben. :)

2013. febr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:

Jajj de jó ezeket olvasni,köszönöm a biztatást..Kedves utolsó ,remélem velem pont ugyan az lesz mint veled!!!íDe jó olvasni!! És feltétlenül be fogok számolni,ígérem!!!!!:)

Heti egyszer bűnözök...de szerintem mindenki volt igy ezzel

2013. febr. 24. 21:19
 54/58 Andi1983 válasza:
Sziasztok! Kedves Kérdező érdeklődnek hogy azóta hogy alakultak nálad a dolgok? Én most megyek Drilingre valami fejlemény meg köszönnék ha írnál :)
2015. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim válasza:

Szia!

Nekem is Pcos van, de a hármas kezelést nem tudom folytatni, mert 45 kg vagyok és folyamatosan tovább fogytam. "Sajnos" nem vagyok kövér... nincs miből leadni és a Merckformin xr 500-as is fogyasztott. A kérdésem, hogy megcsináltattad -e a drillinget és segített?

2018. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, keresd fel az endocarer. Egy jó beállított 3as kezeléssel nem fogsz fogyni.
2018. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Endocare-t
2018. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 Ucanthandletheturth válasza:
Sziasztok, mi az a 3-as kezelés pco-ra? Diéta, mozgás, merckformin talán? :O Köszi
2018. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!