Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtudná mondani nekem valaki...

Megtudná mondani nekem valaki a Baross utcai Genetikai tanácsadó telefonszámát, mellékkel együtt? A neten több szám is van, nem tudom melyik a jó, egyiket sem veszik fel. Az időpont kérésre is van külön kijelölt nap és időpont?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, elég nehezen veszik fel, állandó tömeg van és nincs külön asszisztens, aki a telefont kezelné. Tel: 459-1500/4250, 4207. Próbáld többször, előbb-utóbb sikerülni fog. Időpont kérésre nincs külön nap kijelölve. Arra készülj, hogy ott is rengetegen vannak, mi 3 óra alatt végeztünk, hiába volt időpontunk. Sok sikert!
2009. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyiban kiegészíteném az előző válaszolót, hogy szerdán ne hívd őket, mert ha fel is veszik nem adnak időpontot, mondván, h az a műtős napuk (amúgy szerintem két kattintás nekik és tudnának adni, csak hát ott tényleg elég b*nkók, főleg az az asszisztens, aki "irányítja" a kismamákat). De ez ne tántorítson el, csak azért írom, h fel tudj készülni, a baba érdekében mindent!!!! Remélem nincs nagy baj!

Üdv.: 36 hetes pocis

2009. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!