Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezekkel a tünetekk...

Szerintetek ezekkel a tünetekkel "normálisan" működik a szervezetem?

Figyelt kérdés
Minden hónapban pontosan jön meg ált. 25-26 napra. Az első két nap "nagy mennyiségben" majd fokozatosan csökken(4-5 napig tart) a mensesem. Utána szépen letisztúl a bőröm, megszűnik a puffadásom is. A 8 naptól kezdve kezdődik a váladékozás (tojásos) ami egyre jobban majd tart kb a 13 napig és aztán csökken a mennyisége a köv. mensiig. A 12 napon elkezd fájni hol az egyik hol a másik petefészkem, érzem kb fél napig az erős ovus fájdalmakat. (Ha kiszámolom így pont 14 nap a luteális fázis). Szerintetek??Mit gondoltok??Ugye a tünetek alapján reménykedhetem, hogy hamar teherbe eshetek??Kb 2-3 hónap múlva már élesben próbálkoznánk!
2013. febr. 12. 06:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem dettó pontosan ugyan így van menszeszem mondjuk mióta mi élesben próbálkozunk össze vissza jött meg annyira izgultam hogy babát szeretnénk, de nem jött eddig már több mint fél éve várunk a csodára de mégsem!Voltam magán orvosnál aki elküldött többféle vizsgálatra melyen kiderült nem dolgozik az egyik petefészkem a másik hál ég igen de így sem estem eddig teherbe!Most megyek vérvételekre és várom azt hogy kiderüljön melyik hormonommal van probléma utána valószínű kapok rá gyógyszert és talán én is hamarosan anyuka lehetek!Első baba lenne de nagyon nehezen akar jönni!!! :( Remélem neked több sikerrel sikerülni fog a várt kis csoda!
2013. febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!