Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babás lennék, vagy a szervezet...

Babás lennék, vagy a szervezetem játszik velem?

Figyelt kérdés
november 25.-én megszokott volt a mensim, dec. 19.-én pedig véreztem de nem is fájt meg gyengébb is volt. Papírforma szerint 1hét múlva (nem) kellene megjönnie. De kb 1-2 hete hányinger tör rám naponta többször, gyomorsavam van, majd leszakad a derekam, szúrkál az alhasamban, durván felvagyok fújódva, és a mellem is duzzadva és álldogál a bimbóm.

2013. jan. 5. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet!
2013. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem tudok venni már a héten. Aznap tudnék venni amikor papírforma szerint (nem) kellene megjönnie.
2013. jan. 5. 14:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Jajj, én csak a naptárat néztem, mindig ilyen hosszúak a ciklusaid?

Azt hittem, nov 25, akkor a következő dec 25 körül, és akkor már rég túl lennél rajta...


Hát, akkor várj a nem vártig.

2013. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
25-26 napos ciklus hosszú?!
2013. jan. 5. 15:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem, a dec. 19 épp csak egy kis vérzés volt, de ha az rendes menstruáció volt, akkor most meg túl korán van bármihez is, esetleg most lehet peteérésed.
2013. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak annyi volt benne a rendes hogy épp "időben" volt. Minőség,mennyiség,érzés minden más volt a megszokottnál.
2013. jan. 5. 15:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Amiket leirtál az mind babás tünet...Akkor most mikor volt meg rendesen utoljára ami megszokott volt?egy 10 es érzékenységű teszt már kimutatná...elvileg...

Ha pedig a novemberi mensit veszzük 6 hét 1 napos vagy a dokinak már látni kell a babát sőt a szivpulzálást is!

Menj el dokihoz ő biztosat mond...de miért nem csinálsz egy tesztet 6 hetesen bármelyik teszt kimutatja...

2013. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
14 órát dolgozom hétfőtől péntekig. Hétvégén van időm csak vásárolni, és fogok is venni szombaton. Ezeket a tüneteket nem tudom csak bebeszélni magamnak? Nem lehet ilyen erős a tudatalatti hogy még a mellemet is megdúzasztja?! Nem voltam még terhes, és olyan régóta vágyom rá, el sem tudnám hinni hogy ha összejött.
2013. jan. 7. 11:06
 9/10 anonim ***** válasza:

a tudat alattid nem, de a hormonok lehetnek ilyen erősek, az is lehet, csak meg fog jönni

gyógyszertárban is kapsz tesztet!

2013. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy csináltál-e tesztet, és ha igen, mit mutatott?
2013. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!