Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs arról papírom orvostó...

Ha nincs arról papírom orvostól, hogy nem vagy nagyon nehezen esek teherbe, csak egyszerűen mesterséges megtermékenyítést szeretnék, a Szent János Kórházban hasonló kórházakban akkor is "ingyenes"?

Figyelt kérdés
Továbbá, ha az én petesejtem és egy másik nő petesejtjét is be szeretném magamnak ültetni mennyivel lenne több?

#mesterségesmegtermékenyítés
2013. febr. 12. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak ugy, kérésre nem végeznek mesterséges megtermekenyitest. Más nő petesejtjet pedig nem ültetik be a tieddel együtt.
2013. febr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mesterséges megtermékenyítést csak indokolt esetben végeznek, ahhoz pedig kivizsgálások sora szükséges, általában mind a nőtől, mind a férfitól.

Béranyaság ma Magyarországon nem legális.Úgy tudom, csak petesejt adományozás van. Tehát ha neked van saját "működőképes", akkor másét nem kaphatod. (Miért is kapnád?)

2013. febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!!

kedves kérdező!!

a kérdésedből nekem nem derült ki miért is akarsz mesterséges megtermékenyítést!!ha van alapja ,hogy ez kell akkor meg lennie kellene róla papírodnak vagy a párodnak ,hogy ez kell!! az előző két válaszolónak igaza van !okkal lehet csak mesterséges megtermékenyítést kérni!!lombikos!!

2013. febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
más nő petesejtjét max akkor ültetnék be neked ha neked egyáltalán nem lenne, de gyereket akarnál (lásd Rippel eset). De ha azért akarnád beültettetni másét, hogy másnak hordjál ki gyereket, olyan nincs! Nagy-Brittaniában már hallottam esetről, de Magyarországon ez tilos, mivel nálunk a biológiai anya az anya, tehát aki kihordja. Ha vki nem tud kihordani gyereket, örökbefogadni tud.
2013. febr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És arra nem gondoltok, hogy esetleg nőnemű a párja is?

Biztos meg van az oka, hogy nem részletezte.

2013. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felőlem lehet nőnemű a párja, de ettől még a ma Magyarországon érvényben lévő szabályok szerint ez nem lehetséges.
2013. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
helyesen mondja az utolsó, igen, ezt Mo-n nem lehet megtenni, de ha az a helyzet, hogy a kérdező spermabankból szeretne babát akkor gondolom a saját petesejtjét beültetik neki, és el tudom képzelni, hogy olyan mértékben "ingyenes" mint egyébként is.
2013. febr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!