Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhat e menseshez hasonlo...

Zsofi.L kérdése:

Okozhat e menseshez hasonlo gyenge gorcsokat mikor kimarad a mensesem? Szamithatok ra hogy pozitiv lesz a teszt?

Figyelt kérdés

#pozitiv test
2013. febr. 1. 07:18
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
Bizony okozhat.Én hőmérőztem,aznap reggel elég magasat mértem (37),estére mensesszerű görcsöket éreztem és egy az egyben olyan érzésem volt mintha megakarna jönni.De tudtam hogy nekem mensi előtt mindig leesik hőm,ezért tudtam hogy nem fog megjönni.De ha nem mértem volna még fogadni is mertem volna hogy megjön.Teljesen ugyan azt érzed mintha meg akarna jönni.
2013. febr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
igen en is pont uguan ezt ereztem tegnap. sajnos en nem homerozok de ereztem magamom hogy nem stimmel valami. akkor ezek szerint terhes lennek? naguon orulnenk neki...
2013. febr. 1. 13:57
 3/52 anonim ***** válasza:
Hát szerintem csinálj egy tesztet holnap reggel és kiderül hogy mit mutat.Szurkolok hogy pozi legyen:)
2013. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanolyan görcsök voltak,mint amikor meg akar jönni,de nem jött meg!
2013. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
vettem mar egy testet de nem lenne meg korai? 28 an kellet volna megjonnie. lehet mag varok picit.
2013. febr. 1. 20:26
 6/52 anonim ***** válasza:

Én már a mensi előtt halvány pozit teszteltem.

Te pedig már a "nem várt" után vagy.Szerintem tesztelj nyugodtan,legalább nem leszel bizonytalanságban.

Megírod mi lett az eredmény?Már kiváncsivá tettél:)

2013. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
meg nem csinaltam meg de minden keppen megirom. most mertem 37.3 volt a hoemelkedesem? ez is az jelenti hogy meg biztosabnak hogy pozitiv lesz a testem.
2013. febr. 1. 21:43
 8/52 anonim ***** válasza:

Hát a napközben mért hő nem tudom mennyire számít.Ha az ébredéskor mért hőd lenne magas,az lenne a tuti.

Várlak majd az eredménnyel:)

2013. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
Drukkolok majd írd meg mi kett :)
2013. febr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
lehet egy picit barnas folyasom is? a melleimen meg megjelentek piros es lilas erezetek csikok? ez normalis?
2013. febr. 2. 06:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!