Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség! Lenne egy kis...

Segítség! Lenne egy kis gondom! Babát szeretnénk a párommal! Lehetséges, hogy rosszul mért az ovuteszt?

Figyelt kérdés
4 évig szedtem fog.gátlót amit kb.2 hónapja hagytam abba! Az első vérzés ki is maradt! Múlt hét kedden volt egy + ovut. , kedden - ovut. , szerdán ismét +, és tegnap ismét volt egy +, meg ma reggel és du is egy-egy! A hasam szurkál most már majdnem 1 hete, és a derekam is majd leszakad már 3-4 napja. Ma mértem a hőmet is reggel és este is 36,3 ami egy-két nappal ezelőtt csak 35,8 volt! Ez most mi?

#baba #terhesség #peteérés #ovulációs teszt #emelkedett hőmérséklet
2013. febr. 12. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ellőnék egy terhességi tesztet reggel. Nekem akkor volt hosszan pozi az ovutesztem. Csak egy ötlet...
2013. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is babára gondolok :-D szerintem több mint valószínű, h + lesz!
2013. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát du csináltam egyet az full negatív lett.. De reggel ellövök akkor mégegyet!Köszönöm :)
2013. febr. 12. 21:41
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlo helyzet volt. 5 ev foggatlo utan, megjott 33 napra, aztan elkezdtem az ivu tesztelest, ami alig alig lett pozi, pedig ereztem a peteerest, mert fajt a hasam es a gyogyszer abbahagyasa ota megerzem. Vegul 30 napra "megjott" csak az nem igazi mensi volt hanem csak barnazas. A vicc az, hogy a barnazas alatt volt egy nap pozi tesztem. (ez 6 napja volt) azota negativ. Szerintem csak a hormonok szorakoznak velunk! Cickafark-palastfu teat ajanlottak nekem. Az rendbe hoz allitolag! Elotte bizonyosodj meg rola hogy tuti nem vagy-e terhes, mert akkor nem ihatsz cickafark teat csak palastfuvet! Kivancsi vagyok mi lesz veled!
2013. febr. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
sorry ovu tesztelest, felreutottem:)
2013. febr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát a cickafark teát próbáltam meginni de valami förtelmes íze van és még az első csészével se tudtam leerőszakolni!

Ma reggel is csináltam egy tesztet ami negatív lett viszont az ovuteszt az nagyon szép pozitív!A tesztcsík sokkal erősebb mint a kontrollcsík és tegnap kb. egyformák voltak!A hőm meg ugyanúgy 36,3!Egyenlőre várok még hátha kiderül, hogy most mi van!Ha nem jön meg akkor tesztelek még egyet aztán ha az is negatív akkor meglátogatom az orvosomat!

Akkor még nem sikerült nektek sem a baba?Bár mi mondjuk még nagyon az elején vagyunk szóval ez az első próbálkozásunk.. :)

2013. febr. 13. 15:45
 7/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mikorra nem várod? Hasonló helyzetben vagyok, nekem a hőmérsékletem magasabb mint a tiéd, 36,7-36,6 már jó pár napja, ma lett volna nem megjönnie, nem is jött. Nem feszül a mellem, viszont 2 napja hányingerem van reggel és picit fel vagyok fújódva. Az ovutesztem (reggeli), viszont már vagy 6 napja folyamatosan pozitív. Nincs hormon problémád? Mert állítólag okozhatja folyamatos pozitív ovutesztet. Én lehet holnap reggel tesztelek egy rendeset. A hőmérsékleted kicsit alacsony szerintem a babához.
2013. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzet, hogy a babához amúgy is korainak tartanám az időt még, de amúgy hétfő körül kellene jönnie!Aztán majd meglátjuk!Amúgy ma hőm alapból se szokott túl magas lenni, arra se emlékszem, hogy hőemelkedésem mikor volt utoljára.. :)

Drukkolok, hogy pozitív legyen a teszted! :)

2013. febr. 13. 17:59
 9/15 A kérdező kommentje:
Amúgy semmi egyebet nem érzek, csak azt, hogy majd leszakad a derekam, meg fájdogál a hasam, de az is úgy, hogy hol az egyik fele, hol a másik, hol pedig az egész..
2013. febr. 13. 18:01
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem magas az alaphőm sem, de tudod a túl alacsony pajzsmirigy alul működés miatt is lehet. Persze nem akarlak riogatni, ne úgy legyen. :)

Szorítok Neked, hogy minél hamarabb babás legyél!! :)

2013. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!