Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn volt az első inszeminác...

Ozsi987 kérdése:

Hétfőn volt az első inszeminációm. Elég furák voltak a körülmények. Ezt kellett éreznem ahhoz, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
Utoljára a 9. napon voltam uh-on. Bal oldalt 2db 15mm tüszőm volt. Volt még tüszőérlelő szurim 9-10-11 napra, azt be kellett adni. Már a 11 napon elkezdett este fájdogálni a hasam. 12 napon este 8-kor megkaptam a 2 ampulla tüszőrepesztőt. (közben, egy kis színtelen, sűrű folyásom volt). 13.nap egész nap és este is erőteljesebben fájt a hasam. Hasonlóan, mint mikor megjön. 14.nap dél körül kaptam meg az "anyagot". Még másnap is fájt egy kicsit, és néha 1szer-2szer belenyilalt. Ma már csak elvétve érzem... Szerintetek? Akinek volt már inszem-je, hasonlót érzett? Tudom minden nő más, de kíváncsi lennék rá...
2013. febr. 13. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valóban mindenkinek más. Én semmit nem éreztem, sem az érlelő, sem a repesztő injekció után. A ciklus vége felé (kb. a 25-26. naptól) mindig úgy éreztem, hogy meg fog jönni. Ez így volt akkor is, amikor nem sikerült és akkor is, amikor sikerült.
2013. febr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tüszőrepedést nagyon megéreztem, iszonyatosan görcsölt a méhem és főleg a petefészkem fájt.


És a nem várt előtt már 1 héttel megjön érzésem volt, 7 inszemináción vagyok túl, egy sem sikerült :(

2013. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!