Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség, vagy...

Lehetséges a terhesség, vagy ne is bizakodjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni valakitől, aki tud légyszi segitsen. Tegnapra vártam a mensimet de nem jött meg. Tegnap előtt este elkezdett szúrni a jobb petefészkem aztán félóra múlva elmúlt. Tegnap reggel úgyszintén elkezdett szúrni elég rendesen aztán félóra múlva megint elmúlt. Ma csak épp néha néha kicsiket szúr. A melleim csak érintésre érzékenyek, meg tegnap ahogy hirtelen lehajoltam kellemetlen volt, reggeltől estig csak zabálom a szalonnát savanyúsággal, fél óránként eszem, igaz mostanában stresszelni sem annyira stresszelek lehet azért eszek annyit. Fehér folyásom van, szinte mint mielőtt megszokott jönni annyi, gondoltam meg is jön de semmi. Rengeteg folyadékot iszom. Szerintetek bizakodjak, vagy ne? Ha nem jön meg hétvégéig akkor tesztelek. Előre is köszi a válaszokat!

2013. febr. 13. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, amíg nem jön meg, addig van remény...
2013. febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelhetsz már ma is
2013. febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Még ma nem szeretnék tesztelni, mert ha tényleg csak 1-2 napot csúszik akkor csak elkeserednék. Próbálom nem beleélni magam! De ebben a hónapban a ciklusom második felétől voltak enyhe szúrkáim de tegnap és tegnap előtt elég erős volt. Peteéréskor meg együtt is voltunk párommal.
2013. febr. 13. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy terhes vagy. Én nem bírnám ki, hogy ne csináljak tesztet. Remélem sikerül. Írd meg az eredményt!
2013. febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindenképp meg fogom irni :)

Igazából én tavaly juniusban vetéltem, rá 2 hónapra megint elkezdtünk próbálkozni, azóta vagy 5 tesztet meg csináltam, az összes negativ volt. Már valahogy annyira mint akkor nem izgulok, mert úgy érzem hogy nekem soha semmi nem jön össze, ez se, ezért nem is izgulok, ha a hétvégéig nem jön meg akkor úgy is éreznem kell valamit ami utal rá, de akkor megcsinálok egy tesztet is. Nem tudom mire vélni a hasszurkákat sem hol bele szur erősebben, hol gyengébben, és 1-2 másodperc után elmúlik, ez a mai nap nekem most ilyen. Meg eltudnék aludni. :)

2013. febr. 13. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy petefészek ciszta,ez magyarázná a petefészek szúrkálásokat...Én is ugyanis jártam 2évvel ezelőtt,azt hittem,h végre terhes vagyok,mert nemjött meg,és a melleim éis érzékenyek voltak,de kiderült,h ciszta...de ez elmúlik magától sok esetben,úgyhogy menj el dokihoz! felpuffadva nem vagy?
2013. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát ez elég elrettentő. nem vagyok felpuffadva. miért annak is köze lehet hozzá, vagy ezt mért kérdezted?

hát remélem nem ciszta. pedig nekem nagyon jól beállt 32 napos ciklusaim vannak, és ma már a második napja hogy késik. majd irj légyszi!!!

2013. febr. 14. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!