Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon türelmetlen vagyok úgy...

Nagyon türelmetlen vagyok úgy érzem büntet a sors vagy a nem tom mi, mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
18 évesen teherbe estem de akkor kezdetm a fősulit meg megijedtem és nem tartottuk meg a babát de most úgy alakult az anyagi helyzetünk h várjuk nagyon de kiderült h p-m alulműködésem van elkeztem a gyógyszert már le is mentem 6.5 ről 1,2 re mégsem sikerül mi lehet a baj?aggódom h ez vmi büntetés
2009. szept. 6. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
ne így fogd fel. nyugi. nem lesz semmi baj,sikerülni fog a picit összehozni!
2009. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem pedig minden lépés egy új lépéshez vezet. Egy-két dolgot kellene tudni az abortuszról + arról hogy milyen cselekedet egy élet felett dönteni. Valahol minden tett magával hozza a jutalmat és a büntetést is. Annak idején egy kis lélek téged választott , te pedig elutasítottad. Most 3szor meggondolja bármelyik pici lélek, hogy benned megfoganjon a fizikai léte. De ha a lelki folyamatok benned megérnek, és elfogadod azt, hogy nem minden Jó természetes, akkor nagyon jó anya leszel!

2009. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem bocsáss meg magadnak azért amit 18 évesen tettél, sokminden változott azóta, benned is és körülötted is. Azon ami történt nem tudsz változtatni már, de azon ami még előtted áll, igen. Lazíts és ne gondolkodj mindig a múlton! Sok-sok szerencsét kivánok!
2009. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!