Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második nap menstruálok miért...

Második nap menstruálok miért van fent a méhszájam és kemény?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 21:06
 1/10 anonim válasza:
hogy hogy fent van? az miiiiiii???
2009. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne hari hogy ezt irom de mikor menstruálsz akkor is nézegeted a méhszájat?

Bocsi de sztem ez azért sok...Mégegyszer ne hari de tulzásokba nem kéne esni,gondolom rég próbálkotok.

De ne csináld a végén elkapsz valami nyavajt mensi alatt pedig főleg fogékony az ember rá!

Majd a doki vizsgálja ha kell Ő ért hozzá hagyjuk rá!

Inkább hőmérőzz és ovu tesztelj mint magadat vuzsgálod mert téves eredményt is ad mert szerintem nincs szakképesitésed hozzá mert akkor nem kérdeznéd.

Sok sikert a babához!És fogadd meg a tanácsom!

2009. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És bocs a hibákért de már kóma vagyok.
2009. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is butaság ilyesmit csinálni!

Akkor minek van az orvos?

Ja bocs csak azért,hogy levezesse a szülést vagy fogamzás gátlót írjon fel.Másra nem jó hisz a nők már magukat vizsgálják csak dunsztjuk sincs,hogy mit nézzenek(érezzenek) önvizsgálat közben!

2009. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ellene az önvizsgálatnak, hiszen semmivel sem veszélyesebb egy ujjal felnyúlni, mint pénisszel, de menszez idején akkor sem tanácsos. Nem tudom, miért van fent és miért kemény. Ha terheségre gyanakszol a vérzés ellenére, csinálj terhességi tesztet.
2009. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is megvizsgáltam magam mert menszi előtt pozítiv volt a tesztem és nem úgy volt meg mint kellett volna!5napig volt meg de más volt!Volt görcsölés is de csak első nap!Mindegy a lényeg a 3-ik mnaptól én is néztem menszi alatt és nekem is fent volt és kemény volt ahogy elmúlt csináltam tesztet és pozí lett nem is egy !!Úgyhogy csinálj te is egy tesztet!Szurkolok hogy babás légy!
2009. szept. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Létezik hogy 3 nap alatt 7 tesztet csináltam és abból 6 szellemcsíkos?
2009. szept. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szeritem is csinálj egy tesztet, hátha...

Az utolsó előtti válaszolótól kérdezném: milyen volt a mensid?

2009. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanugy 5 napig tartott rendes piros is volt de jóval kevesebb!Máskor este beraktam a betétet reggel mikor kikeltem az ágyból és elindultam a wc-re csak úgy bugyogott belőlem!(Bocsi de jobban nem tudom leírni)Most meg 5 napon keresztül igy ment hogy reggel volt egy kicsi ,egész nap semmi és mindig csak reggel jött!Tényleg nem tudom máshogy leírni remélem érthető voltam:):):):)
2009. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak! Nagyon köszi, hogy megírtad! És nagyon gratulálok a babódhoz, jó egészséget Nektek és boldog babavárást kívánok! (Aki kérdzete, hogy milyen volt a mensid:))
2009. szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!