Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30+3 hetes kismama vagyok és...

30+3 hetes kismama vagyok és nagyon sokat keményedik a pocim és fáj a szemérem csontom is. Volt jósló fájásom is és a derekam is elég sokat fáj (mint amikor menstruálok). Lehet hogy korábban fogok szülni a kiírtnál vagy esetleg kinyílhat a méhszájam?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínű azért fáj a csontod mert már elkezdett alkalmazkodni a szüléshez(tágul). Nekem is majd' szétmegy a combtövem, ahogy formálódik, de ez jó.pihenj többet, hogy ne keményedjen a pocid, meg a derékfájás miatt is.Én 33 hetes vagyok most a 2. babával.

De azt tudd, hogy minden orvos, szülésznő stb azt mondja ha már hármassal kezdődik a hetek száma baj nem lehet, ha megszülsz korábban.Az első baba nekem is korábban született.Menj el vizsgálatra és megmondják elkezdett-e már tágulni a méhszájad.Nekem még teljesen zárt, de ezek amiket leírtál megvannak ugyanúgy:)kitartás:)

2010. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még azért elég korai lennél, szedjél reggel délben este magnéziumot.

Nekem a ctg is jelezte az össze húzoást és ezt ajánlották, azota több mint 2 hét telt el és jobb most már, kevesebb a keményedés.

2010. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!