Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes minden hétköznap...

Érdemes minden hétköznap tornázni vagy ugyan az az eredmény heti 3 alkalomnál is?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen dvd-s aerob jellegű ugri-bugri tornáról van szó, akkor érdemes akár naponta is. Persze attól is függ, hogy mi a cél. Fogyás, vagy csak kondíció fenntartása. Ha pedig izmosodás a cél, akkor érdemes súlyzós edzést is végezni.
2012. nov. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

érdemes minden nap edzeni/mozogni valamit.

az eredmény a kitűzött cél meghatározásától függ.

2012. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

csak azért kérdeztem, mert olvastam valamit arról, hogy az izmoknak szükségük van időre, pihenésre a fejlődéshez


(egyébként mennyire számítanak ugribugrinak a Béres Alexandra és Rubint Réka edzések?)

2012. nov. 8. 08:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont azokat értettem ez alatt, de csak poénnak írtam. Természetesen azokat az edzéseket is lehet elég jól végezni. De mivel mégsem kemény súlyzós edzésről van szó, ahol az izmonövelés a cél, így mehetne minden nap. Viszont egy héten 1-2 nap pihenő azért ilyenkor sem árt.
2012. nov. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!