Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Győri kórházban hány órára...

Győri kórházban hány órára érdemes menni vérvételre?

Figyelt kérdés
Hormonvizsgálat miatt megyek vérvételre. Úgy tudom, hogy először a kismamáktól veszik le a vért (cukorterhelés és társai), szóval a magamfajta "sima" eseteket hánykor kezdik behívni?
2013. febr. 13. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Este 11 órakor!
2013. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez most mire volt jó?


Képzeld, nagyon nem mindegy, hogy reggel 8-tól ott várakozok a 21 hós kislányommal a kórházban, vagy célzottan pl. 10 után megyek oda...

2013. febr. 13. 21:33
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem neked nem is a kórházbs kellene menned, hanem az sztk-ba ami a lizen mayer utcán van nem? nyugodtan menj oda reggel 8-ra, mert ez a kismamás dolog csak a nőgyógyászatra érvényes hogy 8-10-ig a kiskönyveseket látják el.
2013. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A Liezenben már megszűnt a terhesgondozás, tavalytól a Szent Imre úti rendelőben van - sajna :( Anno 2 éve még én is a Liezenbe jártam, onnan emlékszem, hogy előbb a kismamákat hívják, de itt nem tudom, hogy van, és ilyen vérvételen nem voltam még soha...


Akkor odamegyünk reggel, s majd kiderül...


köszi!

2013. febr. 13. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem úgy rémlik ott is előbb a kiskönyveseket hívják be előbb.Szerintem ha picivel mész,ne menj korán.Ráérsz 10 óra körül menni.
2013. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Egyertelmu, hogyha kibirod, akkor inkabb 10 korul. Had kerdezzem meg, hogy milyen beutaloval mesz? Mert nekem haziorvosi beutapoval ( borgyoyasz javaslatara) nem csinaltak meg a hormonlabort.
2013. febr. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, végülis nem Győrbe mentem, mert kiderült, hogy a lakóhelyemen is leveszik a vért (és beviszik Győrbe). Majd a következőt viszont lehet


A hormonvizsgálat kistesó-projekt miatt kell, mert egy ideje már nem jön össze sajnos. Nőgyógyász írta a beutalót.

2013. febr. 14. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!