Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mielőtt feliratom életem első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielőtt feliratom életem első fogamzásgátló tabiját azelőtt érdemes elmenni vérvételre?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
nem érdemes, kötelező.
2010. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mielőtt feliratod a doki küldd el vérvételre, mert abból állapítja meg hogy mit írjon fel
2010. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kiveszed a vért h legyen helye a tabinak??

Kérdezd meg az orvost, egyszerűbb (gondolom tod a vércsoportod)

2010. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NEM KÖTELEZŐ. Nem kötelezhetik semmire, saját felelősségére szedi a tablettát. Viszont nagyon erősen ajánlott, mert bármi baja van a májadnak vagy vesédnek, bármi betegséged van, az kideríthető egy vérvételből és adott esetben az életedet mentheti meg, ha emiatt nem kezded el szedni. Amúgy sem árt néha elmenni vérvételre és ellenőriztetni háziorvossal az értékeket.
2010. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ajanlatos elmenni, de a te dontesed.
2010. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En elmentem a dokihoz gogyszert felirati, o meg elore vervetelre kuldott el.Jol teszed ha elmesz
2010. márc. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!