Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy 3 nap alatt 7...

Létezik hogy 3 nap alatt 7 tesztet csináltam és abból 6 szellemcsíkos?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 07:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Úristen!!! nem vagy kicsit rágölcsölve? 3nap alatt 7 teszt? Nem semmi! Nem bántásból írom ám, csak megdöbbentem. Szerintem pár nap múlva csinálj új tesztet és megtudod. Bár szerintem kizárhatod, hogy mindegyik szellemcsikos! :)
2009. szept. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A vaterán rendeltem 20 db-ot!1800-ért!Máskor ebből csak 2-őt veszek gyógyszertárban!De rávagyok görcsölve sajnos ezt jól mondod!Mindegy majd meglátjuk!Köszi a választ:)
2009. szept. 7. 08:10
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nekem is vaterás tesztem van és még soha nem mutatott szellemcsikot. Szóval szerintem terhes vagy. Mondjuk én mindig csak 1db-ot csináltam meg. :)
2009. szept. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,hogy belekérdezek,de hogy van ez a vaterán való teszt vásárlás?

Ennyi pénzért ilyen sokat!Engem érdekellne!

Megírnád a nevét és a vásárlás menetét?

2009. szept. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ma reggel nekem is halvány lett a vaterán rendelt tesztem.Nálam jól kivehető a halvány rózsaszín csík.Remélem egyikünknek sem szellemcsík.Drukkolok:)
2009. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A vaterán ird be a keresőbe , hogy terhességi teszt és kiadja őket. De például én itt vettem:

[link]

Fix árasak, tehát nem kell licitálnod, csak leütöd és kész. Nagyon hamar megérkezett a csomag. Választhatsz, hogy mennyit szeretnél. Én 10db ovu és 5 db terhességit kértem. De kérhetsz csak terhességit is. Megbizhatóak.

2009. szept. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Aham!Ez a vaterás oldal jó!Csak,hogy kell jelezni,hogy miből mennyit kérek??

Lehet hülye vok hozzá!

2009. szept. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
2009. szept. 7. 09:54
 9/15 A kérdező kommentje:
Az utalás a legjobb mert bemész egy cib bankba ráutalod neki a pénzt és aznap már megkapja és utána ő rögtön elsőbbségivel feladja!Nagyon korrekt az emberke!
2009. szept. 7. 09:56
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszi kedves kérdező az infót!

Esetleg tudsz képet feltenni a tesztedről/tesztjeidről?

2009. szept. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!