Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombiknál jár valaki úgy,...

Lombiknál jár valaki úgy, hogy nem lettek tüszők a Pergoveristől? 3 adaggal szúrtam magam naponta, az UN-n semmi sem látszik 6 nap után. Járt valaki így, később se indult be?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 16:54
1 2 3 4 5
 1/45 sumergo ***** válasza:
Nekem lettek, de nem voltak benne jó minőségű petesejtek. Nem sikerült az a 3 lombik, amikor azt kaptam. Az utolsónál kértem mást, a Menopurt kaptam, az jó lett, nagyon jók lettek a petesejtek, szépen osztódtak, és lett egy kislányom. Még fagyasztva is van két embriom, csak az apuka nem szeretné, ha beültetnénk őket. :-( Én meg szeretném, talán majd meg tudom győzni.
2013. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, a baj az, hogy nekem semmilyen sem lett tőle eddig. Az apukát győzd meg, ha Te annyira szeretnél kistesót! Nekünk sajna nincs ilyen lehetőségünk.
2013. febr. 15. 15:28
 3/45 anonim válasza:

Szia!

Ugyan ebben a helyzetben vagyok/voltam a Gonal f-től, 4 napja. Egyel még megemelték az adagom és másnap már megindult.

2013. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Köszi! Hétfőn kiderül mi lesz, ha nem indul be leállítják a kezelést. Szerintem amit kapok ez a max. adag amit adni lehet. Egyébként a Te eredményed milyen, AMH-ra gondolok? Az enyém nagyon rossz 0,1.
2013. febr. 16. 18:22
 5/45 anonim válasza:

Szia!


Mi lett? Én is ma voltam, és megduplázták az adagom annyira megállt. 6db gonal f naponta! Csütörtökön megyek legközelebb. Az én eredményeim alapján ez szinte lehetetlen mert nekem jó lett az amh. Neked első lombik?

2013. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Ez előzőnek! Szia. Most látott valamit, de még kicsik kb.5mm-es, csütörtökig folytatjuk a kezelést aztán meglátjuk, nagyon nem biztatott. Adagot nem emelt nekem, szerintem ezen már nem lehet. Ez az első lombikunk.

Tiéd durva a napi 6 Gonal-f! Neked ez az első? Mekkorák lettek, vagy kevés lett? Ettől biztos alakul!

2013. febr. 18. 16:11
 7/45 anonim válasza:
Szia! Nekem ez a 2. stimulációs meg volt egy fagyasztott. Az elsőnél minden nagyon jól alakult, csak hát nem sikerült. Ebben nagyon bíztam,de most egy kicsit megingott a bizalmam... Én is félek ettől a napi 6tól remélem nem dobom fel a talpam. A méhnyálkahártya is 0. Neked az milyen? Neked ha már látszott most valami, az csak jobb lesz, és hallottam már olyat hogy egy db tüszőből baba lett, még ha csoda is.
2013. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Te se keseredj el, még alakulhat jól! Biztos tudja a doki mennyit szabad adni. A nyálkahártya ha jól értettem értettem 2mm, ez se jó. Hova jársz? Én Tapolcára.
2013. febr. 18. 19:07
 9/45 anonim válasza:
Én is Tapolcára! Török Attilához, gondolom te is. És pont ma voltam és csütörtökön megyek újra. Lehet együtt lesz a leszívásunk is :) Tudom hogy értik a dolgukat, de a 6 adag... na mindegy. Akkor szorítsunk egymásnak.
2013. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy láttuk is egymást. Én is csütörtökön megyek újra. Drukkolok Neked! Bár úgy lenne ahogy írtad....és eljussunk addig. Egyszerre kell beadnod mint a 6-t vagy több részletben? Én is soknak találtam nálam a 3-szoros adagot, de hát kellett... Bízzál benne!
2013. febr. 18. 20:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!