Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz ez? Lombiknál naponta...

Igaz ez? Lombiknál naponta minimum 50-70 dkg húst kell enni és 3 liter folyadékot?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt kibírni, ha valaki nem szereti a húst. Van valami ötlet hús helyett?
2013. febr. 11. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tejtermékekkel lehet pótolni
2013. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ez hülyeség.Mondjuk a folyadék nem árt egyébként sem.
2013. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a húst, nem is ettem igazán. Napi 3 liter folyadékot ittam, lágytojást,sajtot, joghurtot ettem, de azt sokat.
2013. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Olyanokkal ijesztgetnek, hogy ha nem eszem meg ezt a mennyiséget a húsból, akkor tuti a túlstimulálás :'(
2013. febr. 11. 13:43
 5/14 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok. Ne idegesítsd magad ilyenek miatt. A testvérem dietetikus, én tőle kértem tanácsot. Ő javasolta ezeket! A sajtnál csak annyit mondott, hogy ne ömlesztett sajtot egyek, az nem annyira jó!

Különben is, előfordul a túlstimulálás, de nem mindenkinél, úgyhogy nyugi. Nyilván, ha több pete érik, akkor érdemesebb odafigyelni fokozottabban a folyadék és fehérje bevitelre, plusz a tünetekre (ha vannak).


De veled ez biztos nem fordul elő! Egyébként hol tartotok? Mikor lesz a punkció?

2013. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én napi 6 liter vizet megittam, annyira kívánta a szervezetem! És sok túrót ettem, ahogyan javasolta is a doktornő. Persze más fehérjéket is fogyasztottam, de a túró volt igazán hangsúlyos.

Szerencsére nem lettem hiperstimulált, de nagyon rezgett a léc! :/

2013. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az a legnagyobb gondom, hogy utálok inni és nem szeretem a húst. A mostani napi fél liter folyadékomat hirtelen 5 l-re emelni nem semmi ám :( És a hús.... Majd csak lesz valahogyan.


Most kezdem a héten a lombikozást, tehát kb. a 12.napon lesz a punkció...

2013. febr. 11. 14:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Én túlstimulált lettem az egyik lombiknál, és pont az sikerült :). Ne izgulj, figyelnek rád!
2013. febr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

És visszakaptad az embrió(ka)t? Hányadik napon kaptad vissza a punkció után?


Mi a jobb? A 2. vagy az 5. napon visszakapni????

2013. febr. 12. 10:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Harmadik válaszoló vagyok, én kétnaposakat kaptam vissza, és 9 napja teszteltem pozitívat. Előző héten, szerdán voltam vérvételen 1150 lett a hcg-m. Holnap megyek UH-ra, remélem, minden rendben lesz, mert egyébként semmit sem érzek. Amúgy nekem 7 érett petesejtet szívtak le, kettőt kaptam vissza, kettőt fagyasztottak, a többi nem fejlődött.

Drukkolok Neked!

2013. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!