Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én ezt nem értem.7. dpo-on...

Én ezt nem értem.7. dpo-on járok, a hőm 0,3 esett, és ahogy elmentem a mosdóba, barna "folyásom" van, és mensis görcsök!? Ez most mensi lesz? Reménykedhetem babában, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Soha nem jött korábban meg, mint kellene, a 14 napom mindig megvolt, pé után. Beágyazódás lehet ez?

2013. febr. 15. 10:09
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Voltunk igen. Vagyis Nálam még csak hormonokat néztek, azok jók voltak. A férjemnél sem volt különösebb baj, a s.szám 20M, de az még nem vészes. Nehezebben jöhet össze, de összejöhet, ezért sem vagyok rajta annyira a témán, de azért jöhetne már, na! :)
2013. febr. 19. 20:07
 22/27 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, hogy lazábban fogod fel ezt az egészet és remélhetőleg már nem kell sokat várnotok. Én nagyon drukkolok Nektek! :)
2013. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! :) Én is drukkolok Nektek nagyon, és ha nem felejted el, akkor a következő nem várt körül, újra beszélhetnénk, hogy mi újság!? Persze, csak ha gondolod. Remélem ez a hónap sikeres lesz, és egy csatolt, csíkos képpel jelentkezel:)
2013. febr. 20. 15:24
 24/27 anonim ***** válasza:
Visszanézek 3 hét múlva :) Remélem ez a hónap tényleg sikeres lesz!
2013. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Szia! Mi újság Veled? :) Képzeld, Én már a 23.napon járok, és a pé még sehol! :(
2013. márc. 9. 08:27
 26/27 anonim ***** válasza:
Szia. Pont tegnap este gondoltam arra, hogy ma írok. :) Én elkezdtem vezetni a hőm, de még nem ovutesztelek, majd csak a következő hónapban, ha ez sem sikerül. Ilyen a görbém: [link] Én is azt hittem, hogy nem lesz pé, aztán végre elkezdett emelkedni. Milyen a Te görbéd? Mióta hőmérőzöl? Eddig mindig volt pé-d? Mert ha igen, akkor ne aggódj, azt mondják hogy évi szinten, 1-2 peteérés kimaradhat. Saját magamat is ezzel próbáltam nyugtatni, mikor nem törnént hosszú napokig semmi a görbémmel, persze nem nyugodtam meg, mert akkor eseménytelenül ment volna el ez a hónap.
2013. márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Szia! :)

A Te görbéd nagyon szép, és láttam pont el is kaptátok az ovut, remélem sikeres hónapod lesz!! :) Amin picit csodálkoztam, hogy szerintem elég magas az alaphőd, nem?!

Az Enyém meg mondjuk, elég cikk-cakkos. Eddig is nézegettem a hőm, bár így vezetni a ciklus.hu-n, csak e-hónaptól vezetem. Ma felugrott a cl fölé, ha így marad vagy esetleg még emelkedik is, akkor talán esélyessé válhat a hónapom. Én 1x csináltam tesztet, de nem vált be.

Ha gondolod, esetleg majd folytathatnánk priviben a beszélgetést. :)

Az Én görbém ilyen: [link]


Szép Napot! :)

2013. márc. 9. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!