Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a derékfájás (görcsös...

Normális a derékfájás (görcsösen) és a hasszúrás kora terhességnél? Kb 3 hetes lehetek. Még csak most teszteltem pozitivat vasárnap. ( dokihoz jövőhéten megyek)

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor minimum 4 hetes vagy, az előző mensitől kell számolni. A görcsös derékfájás nem normális, lehet h veseprobléma? Még semmilyen terhességi tünetednek nem kell lennie, hiszen még csak most történt meg a beágyazódás, nem vagytok "közvetlen kapcsolatban":)
2009. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik barátnőm még mielőtt tudta volna, hogy babát vár, tehát pozitív teszt előtt, folyton derékfájásra panaszkodott. Olyan szinten fájt neki, hogy fájdalomcsillapítót is vett be, mert másképpen nem bírta elviselni. Most szült egy szép egészséges babát pár nappal ezelőtt.
2009. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gratulálok a barátnődnek kedves 2. válaszóló. Remélem nekem se lesz semmi baj
2009. aug. 12. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!