Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínű hogy elvetéltem?

Valószínű hogy elvetéltem?

Figyelt kérdés
A szokásos megvonásos vérzésem is elmaradt és szinte az összes terhes tünet jelentkezett. Rá egy hétre teszteltem ( 5. héten járhattam) de negatív lett. Pénteken már erős darabos vérzésem és görcseim voltak. Ez tartott 4 napig de a tüneteim ( fáradékonyság, fejfájás,alacsony vérnyomás, mellfájdalom) megmaradt. Holnap után megyek dokihoz nem tőletek várom a diagnózist, de járt már így valaki? Már volt egy missed ab-m. Most is elmehetett? A válaszokat előre is köszi.
2013. febr. 16. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos valószínű, hogy igen. Majd írj, hogy mi volt!
2013. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen szerintem. Sajnálom. Remélem tévedek. Majd írd meg mit mondott a doki.
2013. febr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet. Nekem a doki azt mondta, hogy a terhességek 40%-a spontán vetéléssel végződik, és a legtöbbről ki sem derül, mert csak annyit venni észre, hogy késett a menszesz.

Nekem is volt missed ab, és utána a próbálkozós időszakban volt egy hónap, amikor 3 napot késett a menszeszem. Minden terhestünetet éreztem, ezért vettem tesztet. Pozitívat mutatott! Rá két napra pedig megjött, kicsit erősebb görcsölgetéssel. Biztos vagyok benne, hogy akkor terhes voltam, de ezt már utólag nem lehet így bebizonyítani.

Azóta már sikerült a kislányunk, remélem sikerül majd neked is!

2013. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. A missed ab-m már 2 éve volt ezért gondoltam hogy most biztosan összejön. De nem keseredem mert az orvostudomány már sok mindenen segít. Remélem. Feltétlen megírom mit mondott a doki hétfőn.
2013. febr. 16. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!