Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz a vége?! Nagyon...

Mi lesz a vége?! Nagyon elkeseredett vagyok, valószínű, elvetéltem. Meg fognak műteni?!

Figyelt kérdés
Még csak 5 hetes lehettem,elkezdtem picit vérezni.Elkezdtem az Ustro-t,meg terhesvitamint szedni,amit az orvosomtól kaptam.Az uh-n akkor nem látott még semmit.Kicsit elkezdtem reménykedni,hogy talán mégis velem marad a babám,de 2 napra rá jobban véreztem,fájdalom nélkül,de volt nagyobb darab is!!!Olyan öklömnyi.Azóta szinte semmi vérzés.Kezdtem arra gondolni,hogy majd legközelebb...-ezzel vígasztaltam magam.De miket olvasok itt??!Lehet,ennyivel "nem is úsztam meg"!!???Holnap reggel tudok orvoshoz menni,ugye nem kell,hogy megműtsenek??!Rettenetesen szomorú vagyok.
2011. jún. 5. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szegényke,sajnálom!Ha nem tisztult ki a méhed rendesen csak akkor műtenek.Én sajnos már 5-ször átestem ezen.
2011. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
..biztos elment,ugye? ........ ;( soha nem voltam kórházban,így is kivagyok,ha még ott is kell lennem,megőrülök........ ;(
2011. jún. 5. 18:49
 3/9 A kérdező kommentje:
Sok szerencsét neked a továbbiakban!
2011. jún. 5. 18:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,a nagy vérdarabok miatt én azt gondolom,hogy elment a baba (nálam is így volt) Én 6ik héten vetéltem el,engem nem műtöttek!
2011. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat....

Belehalok.

2011. jún. 5. 19:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem bírom felfogni, hogy évi több tízezer ember ezt önszántából teszi, és ezt elnevezik "önrendelkezési jognak"... Nyugodj meg, NEM A TE HIBÁD, legközelebb minden rendben lesz, fel a fejjel!:) Együtt érzünk Veled.
2011. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2011. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm az érdeklődést,jól esik!

Megvagyok,persze most még több kismamát,kisbabát látok,sőt dajkálok....

Próbálok optimistán a jövőre koncentrálni,szedem a gyógyszert,amit a dokimtól kaptam,megpróbálok nem arra gondolni,miért is így alakult...és várom,hogy megjöjjön és újra akcióba léphessünk....

Remélem,mostmár minden rendben lesz.

Te ki vagy és Te hogy vagy?

2011. jún. 14. 23:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia én az első válaszoló vagyok,nagyon sajnálom hogy veled is megtörtént!Köszönöm kérdésed én jól vagyok várom hogy jövő héten ne jöjjön meg:-)Ne add föl sikerülni fog neked is!
2011. jún. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!