Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon nyugtalan vagyok mert...

Nagyon nyugtalan vagyok mert meg kellett volna jojjon a mensem de mar 4 napja kesik. Elvegeztem egy tesztet is negativ lett, de azert nyugtalan vagyok, nehogy terhes legyek. Keshet tobb mint 4 napot is ugy hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Nagyon jo lenne ha biztosra tudnek valamit
2009. szept. 7. 20:17
 1/7 anonim válasza:
90%
Késhet :)
2009. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy késhet. Sok dolog okozhatja. Most hogy stresszelsz rajta még inkább késni fog. Azért ha nem jön meg a hétvégéig, csinálj még 1 tesztet és menj dokihoz.
2009. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
áhh, nekem múltkor 2 hetet késett:)
2009. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak vajon mennyit?:(
2009. szept. 7. 20:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2009. szept. 7. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy késhet más okból is, akár az idegeskedés miatt is. Ha nem jön meg a 7. napon sem, csinálj még egy tesztet reggel, első vizeletből. Akkor már elvileg biztosat kellene mutatnia.
2009. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem késett már egy hetet is, úgy, hogy baba ki volt csukva, mert nem volt szex, semmilyen. Szóval késhet ennyit baba nélkül. Akár egy teljes ciklus is kimaradhat következmények nélkül.


Én azonban azt mondanám, hogy ha két hetet késik, akármit tesztelsz, menj el vele orvoshoz.

2009. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!