Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkópiás petevezető...

Laparoszkópiás petevezető átjárhatósági műtétem lesz méhtükrözéssel egybekötve lombik miatt. Mennyit illik adni a dokinak (pécsi vagyok)? Mit kell egy ilyen műtétről tudnom? Fáj. Stb?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem nemrég volt ilyen, ugyanúgy lombik miatt kellett megcsinálni...nem fáj, mivel altatnak, csak utána rossz kicsit, mert nagyon izomlázad van, mivel megdöntve vagy, és a vállid tartják a súlyodat egész műtét alatt. Utána kicsit menszeszes érzésem volt, de ennyi. Inkább kényelmetlenek csak a varratok, de nem fáj. (nekem legalábbis)..én Pécshez közel lakom:) 15.000-et adtam a dokkernek.

Sok sikert!

2009. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két hete csinálták Pécsett ugyanezt, én 10.000 Ft-ot adtam. Minden hónapban járok magánrendelésre a dokihoz, van, hogy kétszer is, úgyhogy szerintem elég.
2009. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy laparoszkópiás nőgyógy. műtétem a petefészkek voltak letapadva, de mivel én sem tudtam, hogy mennyit illik adni, én 20.000ft-ot adtam a dokinak. Sztem elég lett volna a fele is.
2009. szept. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ébredéskor pár óráig nem tudtam megszólalni, mert altatás közben intubáltak, alvó állapotban teszik be és veszik ki is, szóval csak reketség maradt meg egy pár óráig, és pár napig fájtak a vállaim, ez nem valami jó, de túl lehet élni. Nekem a vágások (2) nem fájtak, pici vérzés volt, de görcs nem. Tavaly februárban csinálták Szegeden, 15 e-t adtam.
2009. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Most megyek én is. Rám bízta a döntést, amikor kérdeztem a pénzről...'amennyit akar...ha gondolja'.

Én húszezret gondolok, az aneszteziológusnak 5-öt. Bár utóbbin még vacillálok, nem 10-et illik? pfff...miért hagynak minket tippelgetni? :)


Viszont, mivel én is ezzel a kérdéssel vagyok már napok óta elfoglalva, leírok egy sztorit, ami állítólag megtörtént...azóta már csak városi legendaként él tovább.:)


Egyszer a cigányvajda rokonát műtötték és a vajda megkérdezte mennyit adjon. A doki mondta..'ahogy gondolja'. Erre a vajda átnyújtott egy bonbonos dobozt. Az orvos mondta, hogy mióta a föníciaiak feltalálták a pénzt, azóta az jelenti a fizetséget. A vajda mondta, hogy rendben és mégis mennyi legyen az a pénz? Az orvos mondta, hogy húszezer.

Erre a cigány vajda felnyitotta a bonbonos dobozt, kivette belőle a kövér köteg tízezreseit, kiszedett belőle kettőt, visszarakta a dobozba a húszezret, a köteget a zsebébe...és úgy adta át a bonbont újra az orvosnak.

:)

2009. szept. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!