Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napokba megyek endokrinológush...

Napokba megyek endokrinológushoz, magánrendelésre. Mire számíthatok az első alkalommal? Hormonális problémával megyek, lehet hogy pcos vagyok

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi az a pco, de én is járok hozzá, mivel van egy kicsi strúmám, alul működi a hormonom. Igaz most már talán rendben van. Vért vesznek megnézik a hormonműködésed, és nekem uh-ot is csináltak, azzal pedig, hogy van-e strummád.
2009. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom vért vesznek, megnézik a hormonszintet, a pajzsmirigyműködést ( TSH, T3, T4). Ha valamit mutat, akkor gyógyszert kapsz,ami nem veszéjezteti a babát! Sok sikert!
2009. szept. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És mindezt egy magán rendelésen is megteszik?
2009. szept. 9. 07:40
 4/8 anonim ***** válasza:

természetesen, eloszor is kikérdez rendesen hogy a családban van volt e valakinek, esetleg valamilyen más betegség, aztán csinál ultrahangot amin látja hogy meg van e nagyobbodva majd vért is vesznek amire kb. 1 hetet kell várni az eredményekre. majd ha az eredmény is megvan akkor az alapján ír fel tablettát ha szukséges.

nekem is van és Lthyroxin50 tablettát szedek.

2009. szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok hogy bele kérdezek, de nagyon érdekelne hogy nekem a TSH 4.9 lett ma tudtam meg és az euthyrox-ból napi egyet kell szednem, ez két hét alatt leviszi nekem 2alá? mert 3 hét múlva mennék vissza a káliba. Segítenétek?
2009. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2 hét alatt az 50 mikrogramm nem biztos, hogy leviszi.

De ha duplát szedsz belőle, akkor tuti.

Mennyit írtak?

Most csúnyát írok, de én 50 helyett 100-at szedtem, és átment az alulműködés túlműködésbe, aztán csökkentettem vissza 50 mikrogrammra, és így van peteérésem.

2009. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50-est írtak napi 1-et,
2009. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, holnap kiderül minden. Remélem hasznos lesz, mert már nagyon szeretnénk babát
2009. szept. 10. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!