Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hónapba vagy 4x csináltuk...

Múlt hónapba vagy 4x csináltuk gumi nélkül a barátommal, de mikor érezte h jön akkor rögtön kivette. A menstruációm viszont késik már 6napja de sokat fáj a hasam. Viszont sok barátnQmnek még 10 napokat is késett. Lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy lehetsz terhes. nekem is fájt a hasam, mint amikor meg akar jönni, csak nem jött meg. szerintem csinálj egy tesztet és megtudod.

minden jót: egy 17 napos kisfiú anyukája

2008. jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy lehet. Talán nem kellett volna 4-szer gumi nélkül csinálni. Az előváladékban is van spermium... van, aki már az első ilyen alkalomkor teherbe esik, ti meg 4-szer is így csináltátok. Vegyél egy tesztet, aztán reménykedj, hogy nem mutat két csíkot!
2008. jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Igen lehetsz terhes mivel az előnedv is tartalmaz (azt).Én tapasztalatból írok neked ,soha nem akartam gyógyszert szedni és muszály volt valahogy védekezni aztán mégse jött be ,de nem bántam meg hogy jötta kicsi fiam(már férjnél voltam).Csinálj egy tesztet és kiderül minden.
2008. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!