Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vártam, de még...

Tegnapra nem vártam, de még eddig ma se jött meg! :-) ) ) Csináltam délutám egy tesztet és éppen láthatóan látszik a 2. csík. Viszont tegnap meg ma is volt egy egy kis barnázás. Ettől még lehet baba?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lesz komolyabb vérzés természetesen lehet.Vigyázz magatokra!Gratulálok!!!
2009. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Gratulálok!

Még ne menj orvoshoz, csak abban az esetben ha erősebb barnázás vagy esetleg vérzés lesz. De erre most ne is gondolj, inkább örülj a kisbabádnak :) 2-3 hét múlva elég elmenni dokihoz, akkor már látni fogja UH-n is :)

2009. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha látszik a második csík, akkor az már pozitívnak számít! A barnázgatás lehet attól, hogy a tested emlékszik a havonta megjelenő menszeszre, attól még ne pánikolj. De azért vigyázz magadra, sokat ne idegeskedj, az nem tesz jót! Néhány nap múlva ismételd meg újra a tesztelést! Kívánom, hogy minden rendben legyen!
2009. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
77%
Hm.. A tesztet azt az első vizelettel kell csinálni, akkor a biztos, nem?
2009. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barnázás még nem jelent gondot mint írták páran előttem is. Egyik reggel kéne reggeli vizeletből tesztet csinálnod. Írd meg mi lett az eredmény. Drukk! Ja és igen ne idegeskedj, az tényleg nem tesz jót.
2009. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!