Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek? Kinek...

Mi a véleményetek? Kinek milyen tapasztalata, tünete volt terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Holnap 10-én kell megjönnie. Hányingerem van reggel és este. A mellemen az erek kiduzzadtak és néha égő érzést érzek a mellbimbóm körül. Viszont menstruációs görcseim is vannak már 3 napja.

Tegnapelőtt teszteltem a Lilyvel és nagyn halvány pozitív csík lett. Szerintetek?


2009. szept. 9. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:

A halvány pozitív is pozitív. :-)


Nekem az ötödik hét után jöttek a tünetek: kék erek a mellemen, cicifeszülés, hányinger, émelygés, bizonyos ételektől undorodás, húzó hasfájás a hasam aljában (ez a bizonyos mindjárt megjön-érzés).


8h km

2009. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is holnap kéne megjönnie. Nekem semmi tünetem nincs, képzeld tegnap du-án teszteltem egy nagyon halvány pozitivat, ma reggel meg negatív volt. A hőm még fent van, nem tudom mi lesz, nagyon szeretnék már babát! Van görbéd? Az enyém: [link]
2009. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs görbém. De a peteérést mindig megérzem és pont előtte 1 nappal voltunk együtt.

Hát nem tudom. Holnap reggel csinálok még egy tesztet.

De menstruációs görcseim azok vannak. Illetve olyan nyomást érzek a hasamban.

2009. szept. 9. 10:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is az előttem íróhoz hasonló tüneteim voltak! Voltak olyan ételek amiket a terhesség előtt nagyon szerettem, és most megutáltam, illetve fordítva, volt olyan is amit meg sem ettem volna előtte, most meg ezt eszem! A kávét imádtam terhesség előtt, most meg amég nem mozdult meg a baba addig a vendégeinknek sem tudtam volna főzni! :)

Lehet azért ilyen halvány még, mert nagyon kis terhes vagy! Szerintem vegyél még egy tesztet amit majd egy hét múlva próbálj ki, ha az is kimutatja, akkor irány a doki!

2009. szept. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszadóra gondoltam! Csak egy kicsit lemaradtam! Amúgy én is folyamatosan megjövő érzést tapasztaltam az elején! Lehet, hogy te is ezért érzel ilyet!
2009. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én nem igazán éreztem semmit.Sőt én azt hittem nem is sikerült a babó.Kíváncsiságbol vettem egy tesztet először egy csík lett,na mondom nega.Bent hagytam a fürdőbe8gondoltam csak várok még egy kicsit vele) a párom egyszer kiabált a fürdőből,hogy terhesek vagyunk! :)

Másnap csináltam még egyett és az már erősebb volt.Ugyhogy nem mindig érzel dolgokat.De ez tényleg így van a halvány is pozitívat jelent még csinálj egy tesztet és meglátod erősebb lesz.Jo babavárásst.

8 hetes kismama

2009. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is holnap kellene nem megjönnie. De különösebben én sem érzek semmit. Egy pár napja fájdogál a hasam, de nem egész nap csak időnként. Mellem nyomásra egy picit érzékeny, de semmi komoly. Előző terhességemnél sem volt különösebb tünetem az elején, csak fáradt voltam és mindig éhes. És akkor is érzékeny volt a mellem és fájt a hasam.
2009. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!