Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Andrológiai viszgálattal...

Andrológiai viszgálattal kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tegnap voltunk a férjemmel spermaszámlálással egybekötött andr. viszgálaton.Előtte rákerestem a témára pl. itt a gyakorin is és sok válaszban írták hogy lényeges a minél frisseb minta.Hát minket 2 órán keresztül várakoztattak a 'cuccal' a kezünkben (sőt,először a betegfelvételnél közölték velünk hogy a kórház nem végez andrológiai tevékenységet-holott időpontunk volt),végül is a vizsgálat megtörtént,a leletet egy órán belül megkaptuk-sajnos az került megállapításra hogy a párom meddő,de a vizsgálatot egy hónap múlva javasolt megismételni.Az lenne a kérdésem hogy ha kapok megint beutalót akkor bármelyik kórházba mehetünk vele (már ahol csinálnak ilyesmit) vagy csak a lakhelyünkhöz legközelebbibe?(Budapest)

2013. febr. 22. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
szia!! hát én is úgy tudom ,hogy friss mintát kell vinni!!jól megvárakoztattak! ez az eredmény szerintem nem reális!! vagyis fél órán belül meg kellett volna nézni a mintát!! nem 2 óra múlva! mi volt pontosan ráírva a papírra?azoospermia? szerintem mehetek más helyre is bár lehet nem jól tudom!! remélem add valaki pontosabb választ!
2013. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!A párom januárban volt spermavizsgálaton.30 percen belül be kellett érni a mintával.Így is volt,bekopogtattunk és soron kívül bement a párom.A lelkünkre kötötte a doki,hogy amint beérünk,kopogtassunk be nyugodtan,ne várjunk.Mindent rendben találtak nála.Mindenképpen ismételtessétek meg a vizsgálatot,mert nincs kizárva,hogy nem reális az eredmény.2 órát várakoztatni ilyen vizsgálatnál?!Ez felháborító!
2013. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ja ez lemaradt!! nekünk ott helybe levették a mintát!!szerintem is meg kell ismételni a mintavételt!!

első voltam!!

2013. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A kapott leleten többek közt ez áll:"Az anyagot áttekintve elvétve látható 1-1 mozdulatlan spermium.OAT syndr.A látott spermakép azoospermia."

Gondolom a spermiumok mozgására kihatott a 2 óra várakozás,de szerintem a mennyiségükre nem.A nőgyógyászomat majd megkérdezem hogy legközelebb mehetünk-e másik kórházba (ide direkt ő küldött minket) de sajnos csak március 04.-én tudok hozzá legközelebb bejutni mivel az sztk-ban az a szuper rendszer van hogy a nőgy. csak hétfőn rendel és csak időpontra lehet hozzá menni amit csak hétfőn rendelés után lehet kérni telefonon.

2013. febr. 22. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem akkor sem reális ez az eredmény!! azoospermiánál nincs spermium! és ez biztos mert a páromnál ezt állapították meg!! na nekem is ez a bajom az én nődokimmal is!! időpontot kell kérni és az szk-ba rendel 1 héten 1-szer! tök nehéz bejelentkezni!!tiszta vicc!!

első voltam!!

2013. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
Abban igazad van hogy az idő nincs kihatással a spermiumok számára, csak az életképességükre.. Ha kevés spermiumot találtak akkor sajnos mindenképp van gond, a jó hír hogy férfiaknál ez javítható. Szedjen pasivitamint, kerülje a forró fürdőt, és 3 hónap múlva menjetek el egy magánrendelésre lehetőleg, igaz hogy az fizetős, de alaposabbak és nem várakoztatnak így meg.
2013. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tekintsétek úgy, mintha ez az eredmény nem is lenne. Én is a fél órát tudom.

Magánrendelésen 10-15 ezer forintért csinálják a vizsgálatot, ha belefér, megéri, 1 órán belül kész is az eredmény. Szerintem a legjobb, ha a helyszínen történik a mintaadás. A párom már nagyon szakavatott :), abszolút nem zavarják a körülmények, újság vagy van, ahol még videófilm is van :)

Ne keseredj el! Ha mégsem volna jó a következő eredmény, javaslom a FER 14-et.

2013. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2013. febr. 26. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!