Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik a mensim és két...

6 napja késik a mensim és két tesztet csináltam az elsö (gabriel) halvány két csik, a második (gravi hcg) negativ. Most akkor mi van?! Nagyon szeretnék már egy kis tesót a lányomnak! Ha valakinek van valami hasonló tapasztalata írjon léci!

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan igy vagyok én is! Tegnap halvány csikos gabriel, ma pedig negativ gravi hcg!!! Valamelyik nem jó, de melyik? Holnap tesztelek egy másikkal, te is tedd azt szerintem.
2009. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is holnap reggel tesztelek újbol ma is nagy volt a kisértés de nem akartam csalodni,arra gondolok lehet késöbb fogant ha állapotos vagyok mint amikor a peteérés volt!Sok sikert neked is!!!
2009. szept. 9. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Köszi!
2009. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a gabriel a jó.nekem az pozitív lett míg másik 6 hangsúlyozom 6,nega lett,még 2 hétre a pozitívra.ja hozzáteszem 10 hetes terhes vagyok.sok sikert .szorítok mind 2 töknek,de szerintem ez már 1 kis baby.hihi vagyis 2.
2009. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszike,most kicsit bizakodóbb lettem!remélem igazad lesz!Egyébbként gratulálok a kis pocaklakódhoz:)
2009. szept. 9. 19:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
köszike.ugyan ezt az érzést kívánom nektek.
2009. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi lett a teszt ma???
2009. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi jo,még megprobálom egy másikkal aztán várok türelmesen:(.És neked remélem pozitiv?
2009. szept. 11. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!