Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam reggel One Minute...

Csináltam reggel One Minute tesztet. Ma kellett volna megjönnie. Ha terhes vagyok érezhetek meg fog jönni érzést?

Figyelt kérdés

Két csík lett. Igaz a terhességet jelző csík nem olyan erős mint a kontroll vonal de nem is halvány. Teljesen kivehető.

Szerintetek még normális ha azt érzem a hasamnál hogy meg kell jönnie?


2009. szept. 10. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
feltennéd a képet?
2009. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugy olvastam, ez az érzés fog végig kisérni majdnem a terhesség soràn! Egyébbként gratulàlok! :) Nekem szombaton nem kéne, ma teszt, de negativ lett! Tegnap esett a höm, ma visszament, szoval még reménykedek!

2009. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. válaszólónak: Sajnos nem fényképeztem le. De nagyon egyértelmű. 3 napja is csináltam egyet mert türelmetlen voltam. Azt délután csináltam és az igencsak halovány lett. ahhoz képest a mai erős.
2009. szept. 10. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok!! :)

Teljesen természetes ez az érzés, nekem a 14.hétig eltartott, volt, hogy egész nap éreztem (a 7-8.hétig), később pedig csak napjában többször, de nem egyfolytában...

Nő a méh, nyúlnak a méhtartó szalagok, a nyálkahártya vastagodik, a hajszálereiben dupla annyi vér kezd lenni, ez okozza a mensis érzést!

Ha idegesít, meg egyébként is, nagyon jó rá a magne B6, nekem volt, hogy napi 2X3, ez a max adag egyébként, úgy elmúlasztotta, hogy akkor meg azért kezdtem aggódni, hogy miért nem fáj... :))

Vigyázz magatokra, üdv!

2009. szept. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Csak azért kérdezem ezt mert a kisfiammal mikor terhes voltam akkor nem éreztem. Semmi tünetem nem volt vele.

Most meg hányinger, szédülés, mellfájás, meg ez a meg fo jönni érzés.

Minden terhesség más. Igaz a mondás.:)))

2009. szept. 10. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!